Bluboo nie przestaje zaskakiwać – tym razem zrzuca model Xtouch z wysokości 6 metrów

Myślałem, że Bluboo nie znajdzie już żadnego nowego pomysłu, aby po raz kolejny w niekonwencjonalny sposób przetestować model Xtouch. Jak się właśnie okazuje – myliłem się.

To typowy przykład, aby spodziewać się niespodziewanego. W końcu każdemu z nas wydaje się, że są granice, których dany producent nie przekroczy, mając świadomość ograniczeń swojego sprzętu. Bluboo wie jednak o Xtouch dużo więcej, niż nam się wydaje i podejrzewam, że przytaczany tu test nie jest ostatnim, jakiemu zostanie poddany ten smartfon.

Tym razem został on zrzucony z wysokości 6 metrów na twardą powierzchnię – jakiś rodzaj kamienia (wybaczcie, aż tak się nie znam). Film polecam obejrzeć w zwolnionym tempie od 0:45.

Jak widać, Bluboo Xtouch nie stało się dosłownie nic. Nie dość, że wszystkie powierzchnie, w tym szkło hartowane Gorilla Glass 3. generacji na froncie, pozostały nieuszkodzone, to smartfon jedynie się zrestartował. Jest to już kolejny test, który pokazuje, że model ten jest niezwykle wytrzymały. Przypomnijcie sobie, jak poradził sobie wcześniej w starciu z młotkiem:

Ciekawe, jak zniósłby upadek z 15 metrów. Motorola Droid Turbo 2 (która w Europie zadebiutuje jako Moto X Force) – a dokładniej jej wyświetlacz – przetrwał to starcie, jednak sam smartfon przestał działać. Być może Chińczycy podniosą sobie poprzeczkę, a tym samym zmierzą się z kolejnym konkurentem (po iPhonie 6 i OnePlus Two) i Bluboo Xtouch okaże się również lepszy od Motoroli Droid Turbo 2?

Źródło: Bluboo