Ważne

W skrócie: Jak wypada czytnik linii papilarnych w Bluboo Xtouch w porównaniu z konkurencją? Czy pokona ten z w Vivo X6?

Producenci Bluboo Xtouch znaleźli kolejny sposób, żeby pokazać, że ich smartfon jest wyjątkowy, a tym samym lepszy od droższych propozycji konkurencji. Vivo natomiast zdradziło, że nadchodzący model X6 wyposażony zostanie w czytnik linii papilarnych.

Jak wypada czytnik linii papilarnych w Bluboo Xtouch w porównaniu z konkurencją?

Chińczycy niedawno pochwalili się, że tył obudowy ich najnowszego smartfona wykonano przy użyciu drukarki 3D. Przedni panel jest jednak równie wytrzymały i spokojnie przetrwa nawet spotkanie z młotkiem i betonowym klockiem.

Dwa ww. filmiki, pokazujące wyjątkowość tego modelu, zrobiły wrażenie na sporej liczbie widzów. Bluboo nie zamierza jednak przestać zaskakiwać i tym razem przygotowało test, porównujący zastosowany w Xtouch czytnik linii papilarnych z tymi, jakie znajdują się w iPhonie 6 oraz OnePlus 2. Efekty konfrontacji widać na poniższym materiale wideo:

Aby udowodnić, że Bluboo Xtouch wyprzedza konkurentów, szybkość działania czytników linii papilarnych pokazano w normalnym oraz zwolnionym tempie. Nie pozostawia to żadnych wątpliwości, który z produktów jest w tym zestawieniu najlepszy – ciężko się spierać z dowodami widocznymi gołym okiem, a osobiście jestem daleki od zarzucania Chińczykom manipulacji.

Czytnik linii papilarnych znajdzie się również w Vivo X6

Inna firma z Państwa Środka kilka dni temu zapowiedziała natomiast zbliżającą się premierę swojego najnowszego, 6-calowego smartfona. Biorąc pod uwagę fakt, że jego specyfikacja (m.in. dziesięciordzeniowy procesor MediaTek Helio X20 i 4 GB RAM) ulokuje go w sąsiedztwie high-endów, nie mogło wśród niej zabraknąć czytnika linii papilarnych. Jednak umożliwi on nie tylko (na przykład) odblokowywanie urządzenia, lecz także autoryzację płatności mobilnych.

Vivo X6

Vivo X6 miał zadebiutować dziś, czyli 9 listopada. Niestety tak się (jeszcze?) nie stało, więc nie pozostaje nam nic, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne przecieki i oficjalną premierę.

Źródło: Phone Arena, GSMArena

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona