Wystartował darmowy weekend z Rainbow Six Siege

A dodatkowo trwa specjalne wydarzenie związane z serialem „Dom z papieru”

Myślę, że okresy, które pozwalają nam sprawdzić Tom Clancy’s Rainbow Six Siege za darmo, można już nazwać cyklicznymi. Ubisoft raz na kilka miesięcy pozwala zagrać graczom w swoją nadal aktywnie wspieraną grę sieciową. Jeśli więc macie w zanadrzu wolny weekend i PC, PlayStation 4 lub Xbox One, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby bezpłatnie sprawdzić ten tytuł.

Od 21 do 25 listopada 2019 roku trwa darmowy weekend z grą Rainbow Six Siege na PC, Playstation 4 i Xbox One. Podczas tego weekendu możemy zagrać we wszystkie mapy i tryby — bez żadnych ograniczeń. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege to taktyczna wieloosobowa strzelanka, która już od dobrych czterech lat cieszy się wsparciem od Ubisoftu, a także całkiem sporym zainteresowaniem ze strony graczy. Gdy zdecydujemy się zakupić grę podczas darmowego weekendu, to nasze postępy zostaną przeniesione.

Reklama

Jeśli nie wiecie, czy Rainbow Six Siege jest grą dla Was, to Ubisoft przygotował filmik, który może Wam się o tym przekonać:

Poniżej znajdziecie linki, przekierowujące Was do Tom Clancy’s Rainbow Six Siege na każdej z dostępnych platform:

Dodatkowo od 20 do 25 listopada 2019 roku trwa specjalne wydarzenie związane z serialem Netflixa – „Dom z papieru”. Nie jest to nic dużego — ot, jest to zwykły mecz w trybie „Zakładnik” na mapie „Bank”, z tą różnicą, że mamy tu bronie i stroje stylizowane na wspomniany serial. Nic wielkiego, ale jest to bardzo miły dodatek, który można sprawdzić przy okazji darmowego weekendu.

Jak to zwykle bywa, darmowy weekend w jakiejś grze jednocześnie oznacza promocję na sam tytuł — nie inaczej jest i teraz, ponieważ Tom Clancy’s Rainbow Six Siege możecie kupić z aż 70% upustem na każdą z platform.

To jak, sprawdzicie Rainbow Six Siege podczas darmowego weekendu?

Źródło: rainbow6.ubisoft.com, YouTube