aplikacja InPost
Aplikacja InPost (źródło: InPost)

Awaria InPost! Klienci nie mogą odebrać paczek

Klienci firmy InPost masowo zgłaszają, że nie mogą odebrać swoich paczek. To nie jednostkowe przypadki – lista sfrustrowanych klientów bardzo szybko się wydłuża.

Reklama

Awaria InPost! Klienci nie mogą odebrać paczek

Dane z serwisu Downdetector wskazują, że użytkownicy raportują o problemach z InPostem. Pierwsze zgłoszenia pojawiły się już w godzinach porannych (w okolicach godziny dziewiątej), ale w ostatnim czasie ich liczba znacząco wzrosła.

awaria InPost 04.08.2022 Downdetector
źródło: Downdetector

Pod najnowszym postem na Facebooku InPostu co chwilę pojawiają się komentarze niezadowolonych użytkowników:

InPost naprawcie tą awarie i wyslijcie w koncu kody. Ponowne wysylanie kodow przez bota nie dziala. Paczki przyszly a nie moge ich odebrac…Marta B.
Ile jeszcze potrwa awaria sms? Czy po naprawie dostane sms z koden? Niestety nie jestem w stanie odczytać kodu z maila poniewaz do zakupu użyłam konta z facebooka na ktorym mam nieaktywnego maila. Rowniez nie jestem w stanie sciagnac aplikacji poniewaz potrzebny jest kod weryfikacyjny ktory od panstwa nie dochodzi.Sabina P.
A DZISIAJ JAKIS PROBLEM ?, Brak SMS z kodem odbioru , brak email, paczki do odbioru w paczkomacie , cos ie dzieje?B.H.
Aplikacja nie działa! Nie mogę odebrać swojej paczki, a dzisiaj jest ostatni dzień. Czy wydluzycie możliwość odbioru?Dagmara Ś.

Co się dziś dzieje z InPostem?

Wygląda na to, że występują problemy z dostarczaniem kodów, niezbędnych do odbioru paczki z Paczkomatów. Niektórym klientom udało się odebrać ją z pomocą aplikacji, jednak nie każdy jest w stanie to zrobić.

Firma nie wydała jeszcze żadnego komunikatu dotyczącego trwających niedogodności, dlatego klienci muszą uzbroić się w cierpliwość i czekać na rozwiązanie problemu z dostarczaniem kodów do odbioru przesyłek.

Aktualizacja:

Osoby odpowiedzialne za prowadzenie fanpejdża na Facebooku opublikowały komentarz do trwającej sytuacji:

Obecnie mamy problem z wysyłaniem powiadomień SMS oraz kodów odbioru, postaramy się zwalczyć usterkę jak najszybciej. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.