Asus Padfone oficjalnie! Czy faktycznie jest taki rewelacyjny? - Tabletowo.pl

Asus Padfone oficjalnie! Czy faktycznie jest taki rewelacyjny?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Asus Padfone oficjalnie! Czy faktycznie jest taki rewelacyjny? Nowości

Ubiegły tydzień upłynął pod znakiem spekulacji dotyczących tabletu Asusa, będącego w jakiś sposób połączeniem tabletu i smartfona (wskazywało na to pytanie „„break the rules: pad or phone?”). Od poniedziałku zaczęły pojawiać się plotki na temat ciekawego urządzenia. Później poznaliśmy jego nazwę – Padfone i szczątkowe fotki modelu. Tydzień przecieków związanych z Asusem Padfone zakończyliśmy wieczorem w niedzielę, kiedy to do sieci przeciekły zdjęcia modelu. Teraz już wszystko jest jasne – Asus Padfone został oficjalnie zaprezentowany!

Padfone to tablet z 10,1-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, wewnątrz którego można zamontować smartfon z ekranem o przekątnej 4″, pracujący w oparciu o Androida. Część tabletowa posiada własną baterię, która umożliwia ładowanie telefonu. Co więcej, jeśli nie mamy dostępu do żadnego hotspotu, możemy używać 3G z zamontowanej komórki do połączenia z internetem.

Niestety, to by było na tyle odnośnie Asusa Padfone. Parametry techniczne urządzenia wciąż pozostają wielkim znakiem zapytania, gdyż sam producent jeszcze nie podjął decyzji jakie komponenty znajdą się na pokładzie Asusa Padfone.

Na uwagę zasługuje fakt, iż smartfon został wyposażony w dwie kamerki – przednią i tylną. Z tym, że ta ostatnia – o rozdzielczości 5 Mpix – umożliwia wykonywanie zdjęć tabletem w momencie, gdy telefon jest zamontowany w jego obudowie.

Na chwilę obecną nie wiadomo nic na temat daty ewentualnego wprowadzenia urządzenia do sprzedaży, a tym bardziej na temat ceny modelu.

Co myślicie o Asusie Padfone?

Więcej zdjęć Asusa Padfone znajdziecie w tym wpisie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona