Czy tak wygląda Asus Padfone? - Tabletowo.pl
Ważne

Czy tak wygląda Asus Padfone?

Tabletowo.pl Czy tak wygląda Asus Padfone? Nowości Plotki / Przecieki

Targi Computex, na których zostanie zaprezentowany Padfone – urządzenie łączące cechy tabletu i smartfonu, za pasem, a w sieci aż huczy od spekulacji i podejrzeń dotyczących owego tajemniczego projektu Asusa.

Dziś w sieci pojawiło się zdjęcie najprawdopodobniej przedstawiające fragment tajemniczego Padfone’a. Opublikował je portal NetbookItalia, odpowiedzialny za wczorajszą graficzną wizualizację możliwego wyglądu urządzenia.

Na fotografii widać fragmenty dwóch eleganckich urządzeń. Pierwsze z nich, zapewne smartfon, cechuje się minimalistycznym designem na który składa się błyszczący czarny panel z czterema przyciskami dotykowymi oraz srebrna ramka. Tam, gdzie zwykle znajdują się złącza USB, HDMI oraz czytnik kart pamięci, Fone, o ile możemy go tak nazwać, posiada dużą zaślepkę. Czy kryje ona gniazdo łączności z Padem?

Tablet, który widać w tle, wygląda bardzo podobnie do swojego młodszego brata: ramka jego obudowy również jest srebrna, a przedni panel wraz z ekranem – czarny. Charakterystyczny napis „AsusDesign” z boku tabletu wskazuje na autentyczność fotografii – ten sam mieliśmy okazję zobaczyć na pierwszych, bardzo skąpych, zdjęciach Padfone’a udostępnioych przez Asusa.

Nie ma wątpliwości, że przynajmniej smartfon będzie działał pod kontrolą systemu Android. Cztery przyciski na jego przednim panelu są typowe dla urządzeń z zielonym robocikiem na pokładzie: Opcje, Home, Powrót i Szukaj.
Nie mamy jednak pewności co do tabletu – być może Asus zdecydował się na podobne rozwiązanie, jak Lenovo w swoim IdeaPadzie K1, czyli hybrydę, w której drugie urządzenie jest uzupełnieniem i rozszerzeniem możliwości pierwszego.

Odpowiedzi na wszystkie dręczące nas pytania poznamy już wkrótce. Targi Computex rozpoczynają się już za dwa dni!

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona