Oto Asus Padfone! (update - zdjęcia i wideo!) - Tabletowo.pl

Oto Asus Padfone! (update – zdjęcia i wideo!)

Tabletowo.pl Oto Asus Padfone! (update - zdjęcia i wideo!) Nowości Plotki / Przecieki

Stało się. Wielokrotnie mówiłem, że kocham przecieki, ale ten dzisiejszy, opublikowany w sieci zaledwie kilka minut temu, wywołał podobne emocje, jak premiera iPada 2. Padfone, urządzenie, które może dokonać rewolucji na rynku, został ujawniony i uchwycony na zdjęciach. Nasze wcześniejsze przypuszczenia okazały się słuszne – Padfone to tablet, wewnątrz którego można zamontować smartfon.

Tabletowo.pl Oto Asus Padfone! (update - zdjęcia i wideo!) Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Oto Asus Padfone! (update - zdjęcia i wideo!) Nowości Plotki / Przecieki

Nie jesteśmy pewni zasady na której będzie działać to niezwykłe połączenie. Ze zdjęć wynika, że smartfon będzie można zadokować wewnątrz tabletu, co, najprawdopodobniej, znacznie rozszerzy jego możliwości. Sam tablet wyposażono w dwa głośniki stereo, a rolę aparatu cyfrowego będzie pełnił smartfon – po zamontowaniu oczko aparatu urządzenia będzie znajdowało się w odpowiednio wydzielonym otworze w pokrywie docka. Pełną listę specyfikacji poznamy najprawdopodobniej już pojutrze, czyli 31 maja, podczas targów Computex.

Tabletowo.pl Oto Asus Padfone! (update - zdjęcia i wideo!) Nowości Plotki / Przecieki

Powyższe zdjęcie przedstawia dwie wersje kolorystyczne Padfone’a: cooper i block. Który wariant bardziej Wam się podoba? Czy po rewelacjach dzisiejszego wieczoru przynajmniej część z Was, podobnie jak ja, nie może się doczekać jutrzejszej prezentacji Padfone’a?

źródło
źródło

UPDATE (30.05, 8:08):

W sieci pojawiły się kolejne fotki Asusa Padfone (via: Slashgear). W dalszym ciągu nie jest znana specyfikacja urządzenia. Wiadomo jedynie, że na jego pokładzie znajdziemy 10,1-calowy ekran. Więcej na jego temat dowiemy się już niebawem!

Tabletowo.pl Oto Asus Padfone! (update - zdjęcia i wideo!) Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Oto Asus Padfone! (update - zdjęcia i wideo!) Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Oto Asus Padfone! (update - zdjęcia i wideo!) Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Oto Asus Padfone! (update - zdjęcia i wideo!) Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Oto Asus Padfone! (update - zdjęcia i wideo!) Nowości Plotki / Przecieki

UPDATE (30.05, 11:27):

Konferencja Asusa trwa, a w serwisie Engadget pojawiły się zdjęcia prasowe Padfone’a. Z niecierpliwością czekamy na oficjalną specyfikację urządzenia!

Tabletowo.pl Oto Asus Padfone! (update - zdjęcia i wideo!) Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Oto Asus Padfone! (update - zdjęcia i wideo!) Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Oto Asus Padfone! (update - zdjęcia i wideo!) Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Oto Asus Padfone! (update - zdjęcia i wideo!) Nowości Plotki / Przecieki

Zdjęcia smartfonowej części smartfonu znadziecie w linku źródłowym.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona