Asus coś knuje. Premiera ciekawego tabletu na Computex 2011 - Tabletowo.pl

Asus coś knuje. Premiera ciekawego tabletu na Computex 2011

Tabletowo.pl Asus coś knuje. Premiera ciekawego tabletu na Computex 2011 Nowości Plotki / Przecieki

Podsycanie atmosfery przed targami technologicznymi to coś, co producenci uwielbiają robić. Niestety, czasem nie wychodzi im to na dobre (jak choćby w przypadku Motoroli Xoom, która była zapowiadana jako pierwszy tablet z Honeycomb… ale podana później cena wszystko popsuła). Czy tak samo będzie w przypadku Asusa? Producent wypuścił kilka zdjęć nadchodzącego urządzenia, które zadebiutuje podczas Computex 2011.

I o ile same zdjęcia ukazują bardzo interesująco wyglądający tablet, większą uwagę przykuwa pytanie zadane przez Asusa – „break the rules: pad or phone?„. Intrygujące. Co producent ma na myśli?

Możemy się jedynie domyślać… Pierwsza myśl, jaka mi przyszła do głowy, to możliwość wyprodukowania przez Asusa tabletu, w którym ukryty będzie smartfon – takie dwa w jednym (chyba za dużo koncepcji oglądałam… ale nie jest to nierealne). Ale to równie dobrze może być zapowiedź małego tabletu, dajmy na to z ekranem o przekątnej 5″ (jak Dell Streak), który będzie umożliwiał wykonywanie połączeń.

Poniżej znajdziecie pierwsze szczątkowe fotki nowego tabletu Asusa, który zostanie zaprezentowany na Computex 2011 (czyli już za tydzień). Dajcie znać co myślicie na jego temat.

Warto przypomnieć, że firma Asus odpowiada za wyprodukowanie szalenie popularnego tabletu Eee Pad Transformer (premiera w Polsce na początku czerwca, cena – od 1599 zł). Co więcej, w portfolio ma także Eee Slate EP121 oraz dwa urządzenia, których jeszcze nigdzie nie można kupić: Eee Pad Slider oraz Eee Pad MeMo.

Tabletowo.pl Asus coś knuje. Premiera ciekawego tabletu na Computex 2011 Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Asus coś knuje. Premiera ciekawego tabletu na Computex 2011 Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Asus coś knuje. Premiera ciekawego tabletu na Computex 2011 Nowości Plotki / Przecieki

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona