Znaj łaskę pana. Ładowarki w zestawie z iPhonem 12 nie będzie, ale Apple dorzuci kabel w oplocie

Znaj łaskę pana. Ładowarki w zestawie z iPhonem 12 nie będzie, ale Apple dorzuci kabel w oplocie

W pudełku z nowym iPhonem 12 nie będzie słuchawek EarPods ani ładowarki sieciowej. W takich okolicznościach wieści, że Apple dołączy do zestawu sprzedażowego kabel Lightning w oplocie, są jak przejaw łaski ze strony Apple.

Wow, kabel do ładowania iPhone’a 12 w pudełku

Dziwne czasy nastały, kiedy to człowiek będzie się cieszył z tego, że producent raczył dorzucić do pudełka ze smartfonem dosłownie cokolwiek.

Pierwsze sygnały wskazujące na to, że do iPhone’a 12 nie będą dodawane słuchawki EarPods spotkały się z raczej obojętnym odbiorem. Wszak teraz wszyscy i tak odkładają pieniądze na AirPodsy albo już je mają. Jednak wiadomość, że Apple zamierza uczynić z ładowarki do smartfona towar na osobne zamówienie, wywołało już małe zamieszanie.

Oczywiście sporo osób przyklasnęło pomysłowi Apple. Wszyscy użytkownicy poprzednich generacji iPhone’a mają już przecież w domach ładowarki 5 W. Kto będzie chciał, to po prostu dokupi sobie szybką ładowarkę 20 W i sprawa załatwiona, prawda?

Zamiast ładowarki – wytrzymalszy kabel

Szczęście, że Apple nie zamierza pozbawić kupujących iPhone’a 12 przewodu ładującego. Zgodnie z przeciekiem opublikowanym przez użytkownika Twittera DuanRui, firma będzie dodawać do pudełka z urządzeniem kabel Lightning w oplocie tekstylnym.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Taki przewód powinien posłużyć do ładowania smartfona dłużej niż klasyczne kable Lightning od Apple, których wytrzymałość jest dyskusyjna. Ostatecznie takie rozwiązanie może przyczynić się do nieco większego porządku w szufladzie z zalegającą elektroniką, którą ma pewnie w swoim domu każdy z nas.

Oczywiście Apple nie potwierdziło zamiaru usunięcia ładowarki z zestawu sprzedażowego iPhone’a 12. Na ostateczny werdykt poczekamy pewnie aż do oficjalnej prezentacji smartfona.