(fot. Yanosik)

Aplikacja Yanosik z funkcją oceniania mechaników

W najnowszej aktualizacji aplikacja Yanosik otrzymała funkcję oceniania mechaników, co powinno pomóc kierowcom w wyborze najlepszego warsztatu w okolicy.

Reklama

Aplikacja Yanosik średnio skupia ponad 1,5-milionową społeczność każdego miesiąca. Tak liczna „reprezentacja” pozwala rzetelnie ocenić jakość usług. To skłoniło nas do wprowadzenia nowości, która zweryfikuje poziom wykonywanych przez mechaników prac. To także duża szansa dla właścicieli warsztatów, którzy mogą stać się bardziej widoczni wśród kierowców skupionych wokół aplikacji – komentuje Dawid Nowicki, Yanosik.

Szukasz dobrego warsztatu? Wystarczy uruchomić Yanosika

Aplikacja pozwala na wyświetlenie listy mechaników w okolicy, a także na uruchomienie nawigacji do konkretnego punktu. W tym celu należy kliknąć na pole wyszukiwarki, a następnie wybrać opcję Warsztaty. Wówczas zostaną wyświetlone najbliższe warsztaty, a także ich lokalizacja i ocena wystawiona przez społeczność Yanosika.

Po kliknięciu na jedną z pozycji na liście, pojawia się okno, które może zawierać numer telefonu i informację o ewentualnej możliwości płatności kartą. Dodatkowo w oknie warsztatu można dodać komentarz i uruchomić prowadzenie do celu.

Warsztaty w aplikacji Yanosik. (fot. Tabletowo.pl)

Funkcja pozwala również na wyświetlanie warsztatów w okolicach miejsca wskazanego przez użytkownika. Należy na mapie wybrać interesujące nas miasto lub dowolny inny obszar, a następnie kliknąć na przycisk Pokaż w tej okolicy. Kierowcy mogą dodatkowo odfiltrować warsztaty po interesujących ich kategoriach tj. LPG, wulkanizacja, pomoc drogowa czy elektryka.

Baza warsztatów będzie sukcesywnie powiększana

Należy mieć na uwadze, że baza nie zawiera jeszcze wszystkich warsztatów. Yanosik podaje, że obecnie dostępnych jest ok. 5 tys. warsztatów z całego kraju, a kolejne pozycje są na bieżąco uzupełniane. Mechanicy mogą sami zgłaszać dodanie swojego serwisu do bazy, ale i użytkownicy Yanosika mogą sugerować dodanie nowych miejsc, w którym można naprawić samochód. Wszystkie propozycje będą weryfikowane, a następnie dołączane do bazy warsztatów w aplikacji.

Warsztaty, które wykonują swoją pracę rzetelnie i są najlepiej oceniane przez użytkowników, dodatkowo otrzymają wyróżnienia. To z kolei sprawi, że ich pozycja w wyszukiwarce aplikacji będzie wysoka, a co za tym idzie częściej wybierana przez zmotoryzowanych. To duże ułatwienie dla kierowców, którzy chcą trafić do uczciwego mechanika, a także dobra promocja dla warsztatu – komentuje Dawid Nowicki, Yanosik.

Aktualizacja, która zawiera przedstawione nowości, dostępna jest już w aplikacji Yanosik na Androida i iOS.

Polecamy również:

Mapy Google z odświeżonym ekranem nawigacji i szerszym dostępem do funkcji AR

źródło: materiały prasowe