Aplikacja Galaxy Tab S Experience przybliży zainteresowanym tablety z serii Galaxy Tab S - Tabletowo.pl

Aplikacja Galaxy Tab S Experience przybliży zainteresowanym tablety z serii Galaxy Tab S

Dołącz do dyskusji 0

Samsung co jakiś czas wypuszcza aplikacje na Androida, mające przybliżyć wszystkim zainteresowanym jego flagowe produkty. Taka sytuacja miała miejsce podczas premiery tabletofonu Galaxy Note 3, a później smartfona Galaxy S5. Nic więc dziwnego, że także i tym razem, gdy na świecie debiutuje nowa rodzina tabletów koreańskiego koncernu, Samsung zdecydował się na podobny ruch. Mowa o aplikacji Galaxy Tab S Experience, która pozwala poznać możliwości nowych tabletów z serii Galaxy Tab S bez wchodzenia w ich posiadanie. No dobra, przynajmniej teoretycznie.

Opisywany program to nic innego jak demo możliwości rodziny Galaxy Tab S. Po wejściu w aplikację mamy możliwość poznania cech ekranu Super AMOLED poprzez bezpośrednie porównanie ze zwykłym LCD za pomocą kilku zdjęć, jak również wybranych możliwości oprogramowania, jak np. przeprowadzanie rozmów telefonicznych bez konieczności przerywania pracy na dwóch oknach jednocześnie. Do tego możemy poznać między innymi możliwości czytnika linii papilarnych, PC Remote czy Hancom Office.

Tabletowo.pl Aplikacja Galaxy Tab S Experience przybliży zainteresowanym tablety z serii Galaxy Tab S Aplikacje Nowości Samsung Tablety

Galaxy Tab S Experience nie zastąpi nam oczywiście osobistego poznania tabletów Galaxy Tab S, choćby w sklepie, ale jest zdecydowanie ciekawą namiastką, która daje nam pogląd na ten sprzęt w wielu różnych aspektach. Co ważne, aplikacja dostępna jest na wszystkie urządzenia z Androidem (smartfony, tablety, hybrydy), które pracują pod kontrolą systemu Google w wersji 2.2 lub wyższej. Galaxy Tab S Experience możecie pobrać pod tym adresem – oczywiście za darmo.

A jeśli jesteście zainteresowani Samsungiem Galaxy Tab S 8.4, mam dobrą wiadomość – wiele wskazuje na to, że już w przyszłym tygodniu będę się mogła z Wami podzielić jego pełną recenzją! Nieco później zawita do mnie również model Galaxy Tab 10.5. Póki co zapraszam do obszernych pierwszych wrażeń – tutaj.

Tymczasem przypomnę, że aktualnie trwa przedsprzedaż obu tabletów – sprzedaż właściwa rozpocznie się 18 lipca. Więcej informacji na ten temat, wraz z cenami, znajdziecie w poprzednim wpisie.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona