Wiko VIEW

Samsung Galaxy Tab S 8.4 i Galaxy Tab S 10.5 w przedsprzedaży od 27 czerwca z gratisem. Znamy ceny

Na temat Samsunga Galaxy Tab S 8.4 i Galaxy Tab S 10.5 tak naprawdę już dużo wiecie z mojej relacji bezpośrednio z konferencji w Nowym Jorku, która odbyła się w połowie miesiąca – zainteresowanych odsyłam do tego wpisu. Dotychczas jednak nie wiadomo było kiedy konkretnie ruszy ich sprzedaż i w jakich cenach będą dostępne poszczególne warianty. Zmieniło się to dziś podczas warszawskiego spotkania dla dziennikarzy. Jesteście ciekawi? To już, bez zbędnego przedłużania!

Ceny nowych tabletów Samsunga kształtują się następująco:
– Samsung Galaxy Tab S 8.4 WiFi: 1599 złotych,
– Samsung Galaxy Tab S 8.4 LTE: 1999 złotych,
– Samsung Galaxy Tab S 10.5 WiFi: 1899 złotych,
– Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE: 2299 złotych.

Zgodnie z poprzednimi informacjami, oba tablety trafią do przedsprzedaży już jutro, tj. 27 czerwca. Na wszystkich, którzy zdecydują się zakupić urządzenie w przedsprzedaży w Samsung Brand Store, czeka gratis w postaci słuchawek Level On, których wartość wynosi ok. 800 złotych.

Właściwa sprzedaż tabletów z serii Galaxy Tab S rozpocznie się 18 lipca.

Jak oceniacie ceny tej serii produktów koreańskiego koncernu? Według mnie stoją na przyzwoitym poziomie. Mam jednak nadzieję, ze powtórzy się sytuacja z momentu polskiej premiery Galaxy Tab Pro 8.4 i 10.1, kiedy to zaraz później oba modele doczekały się znacznej obniżki cen do poziomu zaskakująco niskiego jak na oferowane parametry techniczne i możliwości.

Mam nadzieję, że niebawem będę mogła przedstawić Wam recenzję Galaxy Tab S 8.4 i Galaxy Tab S 10.5, ale zanim się to stanie, zapraszam do pierwszych wrażeń.

Komentarze

 • Matthew

  Myślałem,że tab pro stanieje :/

 • Aga

  bardzo przypomina mi galaxy s2 tylko w powiększeniu.

 • Artrazar

  Pytanie nie na temat. Kiedy znikną kwadraty w. ilościach polskich liter? Zmiana na stronie była już dość dawno, a ja wciąż muszę się domyślać brzmienia wyrazów. Co ciekawe problem występuje tylko na tablecie. PC wyświetla prawidłowo.

  • Artrazar

   Przepraszam, automatycznie źle uzupełniło. Miało być: w miejscach polskich liter.

  • Hej, napisz do mnie na maila (w zakładce redakcja) i napisz z jakiego systemu korzystasz aktualnie (wersja) i z jakiej przeglądarki (wersja). Testowałem na tym co miałem (różne przeglądarki, systemy, wersje) i problem nie występuje, dlatego trudno mi go odtworzyć, żeby się z nim uporać. :)

 • Pshem

  WIELKI PLUS dla autorki. Bo są ceny urządzeń z LTE, a nie tylko jakieś pół produkty na WiFi tylko. Praktycznie zawsze jak ktoś podaje ceny z wielką pompą podaje ceny urządzeń, które są “kalekie” bo bez LTE. Dziękuję najmocniej za rzetelną i pełna informację i oby tak zawsze. :)

 • 2marekm

  Te 2299 zł to z jaką ilością pamięci ? Kupując Asusa Transformera TF201 w 2012 r. już miałem 64 GB pamięci. Jeśli z 16 GB to wielka lipa.

 • Jacek.P

  Tanio jak za takie cudo.

 • fanboysamsunga

  “…. Level On, których wartość wynosi ok. 800 złotych.” – wartość wynosi tyle ile ktoś jest gotowy za ten kawałek tworzywa zapłacić :). Ja je wyceniam na 100 zł i nie ważne, czy ktoś się z tym zgadza lub nie :)

  • Ja(ten prawdziwy)

   1999-800=1200 zł
   Sprzedać słuchawki i porządny tablet z 3G za 1200 zł ;)

 • Colo

  Miałem Galaxy Tab Pro 10.1 LTE, niestety system notorycznie przycinał i lubił czasem dłużej się zamyślać. Brak płynności interfejsu to główna bolączka. Myślałem, że w TAB S zostanie to definitywnie rozwiązane, ale niestety tak się nie stało. Nie zamierzam kolejny raz wywalać ciężko zapracowanych pieniędzy na niedorobionego Samsunga. Dlatego wolę kupić za połowę mniejszą kasę Nexusa 7 II – ten przynajmniej śmiga jak dziki w lesie :)

  • Jacek.P

   To dziwne, mam Samsunga Note 8.0 i działa on bardzo płynie na Androidzie 4.4.2 pomimo, że ma dużo słabszą specyfikacje.

  • Piotr Zet

   Dokładnie z tym samym tabletem miałem ten sam problem

 • bogdan

  no i cały czas jest w tej przedsprzedaży. zamówiłem w media expert, żeby mi przysłali info jak juz bedzie fizycznie dostępny

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona