Ważne

Samsung Galaxy Tab S 8.4 i Galaxy Tab S 10.5 w przedsprzedaży od 27 czerwca z gratisem. Znamy ceny

Na temat Samsunga Galaxy Tab S 8.4 i Galaxy Tab S 10.5 tak naprawdę już dużo wiecie z mojej relacji bezpośrednio z konferencji w Nowym Jorku, która odbyła się w połowie miesiąca – zainteresowanych odsyłam do tego wpisu. Dotychczas jednak nie wiadomo było kiedy konkretnie ruszy ich sprzedaż i w jakich cenach będą dostępne poszczególne warianty. Zmieniło się to dziś podczas warszawskiego spotkania dla dziennikarzy. Jesteście ciekawi? To już, bez zbędnego przedłużania!

Ceny nowych tabletów Samsunga kształtują się następująco:
– Samsung Galaxy Tab S 8.4 WiFi: 1599 złotych,
– Samsung Galaxy Tab S 8.4 LTE: 1999 złotych,
– Samsung Galaxy Tab S 10.5 WiFi: 1899 złotych,
– Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE: 2299 złotych.

Zgodnie z poprzednimi informacjami, oba tablety trafią do przedsprzedaży już jutro, tj. 27 czerwca. Na wszystkich, którzy zdecydują się zakupić urządzenie w przedsprzedaży w Samsung Brand Store, czeka gratis w postaci słuchawek Level On, których wartość wynosi ok. 800 złotych.

Właściwa sprzedaż tabletów z serii Galaxy Tab S rozpocznie się 18 lipca.

Jak oceniacie ceny tej serii produktów koreańskiego koncernu? Według mnie stoją na przyzwoitym poziomie. Mam jednak nadzieję, ze powtórzy się sytuacja z momentu polskiej premiery Galaxy Tab Pro 8.4 i 10.1, kiedy to zaraz później oba modele doczekały się znacznej obniżki cen do poziomu zaskakująco niskiego jak na oferowane parametry techniczne i możliwości.

Mam nadzieję, że niebawem będę mogła przedstawić Wam recenzję Galaxy Tab S 8.4 i Galaxy Tab S 10.5, ale zanim się to stanie, zapraszam do pierwszych wrażeń.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona