Angry Birds Space z 10 nowymi planszami - Tabletowo.pl

Angry Birds Space z 10 nowymi planszami

Tabletowo.pl Angry Birds Space z 10 nowymi planszami Aplikacje Nowości

Ostatnimi czasy fińskie studio Rovio skupiło się na aktualizowaniu swoich gier (choć oczywiście należy mieć w pamięci stosunkowo nowe Bad Piggies oraz nadchodzące Angry Birds Star Wars – premiera 8 listopada). 30 nowych poziomów doczekało się Angry Birds Seasons, kolejnych plansz i udogodnień podstawowa, pierwsza wersja Angry Birds, a to wciąż nie jest koniec. Najnowsza odsłona „wściekłych ptaków” – Angry Birds Space – została zaktualizowana o 10 plansz. Tym razem przenosimy się na czerwoną planetę.

Odnoszę wrażenie, że szał na granie w Angry Birds powoli mija (w przeciwieństwie do kupowania koszulek czy innych gadżetów z głównymi bohaterami tytułu). Wygląda to trochę tak, jakby Rovio za wszelką cenę próbowało przypomnieć nam o istnienu gry i zaprosić do ponownego zachwycenia się nią. Dajcie znać czy w dalszym ciągu gracie w Angry Birds, a jeśli tak – czy jest w stanie wciągnąć Was na dłuższy czas.

Angry Birds Space jest dostępne w kilku wersjach:
– na Androida: z reklamami – za darmo, bez reklam – 0,99 dolarów,
– na iOS: darmowa, płatna: 0,99 dolarów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona