Ważne

Bad Piggies zaprasza do zabawy. Premiera gry na Androida i iOS

Bad Piggies

Biegam po mieście, załatwiam jakieś sprawy, patrzę w kalendarz i uświadamiam sobie, że dziś, tj. 27 września, miało się coś stać. Staram sobie przypomnieć, co to miało być, ale trudno mi z czymkolwiek skojarzyć akurat ten dzień. Pewnie znacie to uczucie z własnego doświadczenia, jak uświadamiacie sobie, że o czymś zapomnieliście (w tym przypadku była to dość błaha sprawa). Na szczęście ja ocknęłam się w porę, bo dzień się jeszcze nie skończył, a news jest wciąż aktualny. Otóż 27 września to dzień premiery nowej gry Rovio – Bad Piggies.

Jak wspominałam jakiś czas temu, naszym zadaniem jest tworzenie (z dostępnych elementów) wszelkiej maści pojazdów jeżdżących i latających. W każdej planszy buduje się inną maszynę i stara się zdobyć maksymalnie trzy gwiazdki.

Bad Piggies ma jedną podstawową zaletę – nie da się w nią grać bezmyślnie. Tytuł ten wymaga od nas chwili zastanowienia i kreatywności. Oczywiście pierwsze poziomy bardzo łatwo przejść, ale im dalej, tym trudniej. Niektórzy twierdzą, że Bad Piggies to bardziej wciągająca gra od Angry Birds – ilu ludzi, tyle opinii. Ale jedno jest pewne: to kolejna bardzo interesująca propozycja od Rovio, obok której nie można przejść obojętnie.

Na Androida dostępne są dwie wersje gry: zwykła i HD – obie bezpłatne. Na iOS natomiast kosztuje 2,39 euro w wersji na iPada oraz 0,79 euro w wersji na iPhone’a.

Bad Piggies Bad Piggies Bad Piggies Bad Piggies

Komentarze

 • Glee

  Pani Kasiu, pojawi się już Google Nexus 7 na oficjalnej stronie Google, w dodatku po kliknięciu na Dane techniczne pojawia nam się Nexus 7 , a po naciśnięciu na jakąś funkcje model się obraca :)

  http://www.google.pl/nexus/#/7/gallery
  http://www.google.pl/nexus/#/7/features

 • aaa

  Nawet niezłe, bardziej wciąga niż Amazing Alex.

 • dred

  No masz. Na ten zbugowany, zawieszajacy sie system z stekamitysiecy nieprzydatnych aplikacji znowy gierka za free, a na najlepszy os trzeba placic:-)

  • pewniak

   Przynajmniej w ten sposób możemy sobie wynagrodzić te ciągle niedogodności na andku :P

 • uru28

  Pobrałem i… Efekt jest taki że piszę z laptopa bo mój 2.5 roczny synek zabrał mi “permanentnie” tablet ;) Myślałem że “ptaszków” nic nie przebije ale Rovio niczym Bob Budowniczy “Dało radę”:) Mam nadzieję że synek padnie niebawem więc sobie pogram…( chyba muszę kolejny tablet, tym razem dla małego człowieka kupić).

  • Aaaaa, uwielbiam Twojego synka! ;) (Ty już wiesz dlaczego)

   • uru28

    Nasze dzieci już się dobrze znają ;) Co razem “gościmy” u Ciebie jak tylko widzi jakiś tablet( 98% fotek macie z tabletami…) od razu paluch w ekran i ” kcem!,moje!”) Ciężki los rodzica;)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona