Ważne

Gra Angry Birds zaktualizowana o nowe plansze i nie tylko

angry birds

W dzisiejszych czasach coraz trudniej wpaść na pomysł (i później go zrealizować) stworzenia czegoś, co spodoba się milionom ludzi na całym świecie. Fińskie studio Rovio dokonało tego, wydając grę Angry Birds. Tytuł ten doczekał się kilka kolejnych odsłon, wśród nich Rio, Seasons, Space czy nadchodzące Star Wars (premiera 8 listopada). Można więc pomyśleć, że oryginalne “wściekłe ptaki” przestaną być wspierane. Otóż nie! Dziś gra doczekała się aktualizacji o 15 plansz, nawiązujących do innego nowego tytułu Rovio – Bad Piggies oraz kolejne 15 poziomów Surf ‘n Turf.

Ale nie myślcie, że aktualizacja niesie ze sobą wyłącznie dodanie nowych poziomów gry. Tym razem deweloperzy postanowili zrobić nam niespodziankę w postaci dodania nowości, którą są cztery dodatkowe moce ułatwiające przejście kolejnych plansz. Wśród nich znalazło się trzęsienie ziemi czy możliwość wycelowania w konkretną świnię – każde z tych ułatwień możemy wykorzystać po pięć razy (później do gry wkraczają mikropłatności).

Gra Angry Birds doczekała się aktualizacji na obie mobilne platformy: Androida i iOS.

angry birds

źródło

http://www.geeky-gadgets.com/angry-birds-gets-bad-piggies-themed-update-11-10-2012/

Komentarze

 • Hex

  Przeciez to rozwiazania znane z Facebookowych AB…. jak dla mnie sa na minus.
  Ale + za nowe plansze

  • Może i tak, nie wiem, nie gram, zarobiona jestem ;) Co nie zmienia faktu, że w wersji mobilnej jest to nowość.

   • angry user

    Otóż w wersji mobilnej także nowością to nie jest, gdyż te 4 dodatkowe moce były dodane już w poprzedniej aktualizacji gry. Swoją drogą mało przydatne.

    • biscuit

     Ptaszki są za darmo na Androida, a na czymś trzeba zarabiać. Widać reklamy to niewystarczające źródło dochodów (pomijając fakt, że są to głównie oferty gadżetów typu kubek z czarnym ptakiem czy bluzka ze świnią).

     • dred

      Wylacz wifi/3g i reklam brak. Ale ponarzekac trzeba, ze cos daja za darmo,prawda? Usun/nie instaluj i masz po klopocie.

      A te ulatwienia to dla nubkow sa:-)

     • aaa

      Nie ma takiego czegoś jak źródło dochodów, które jest wystarczające.

 • Ktoś

  A wiadomo cos o aktualizacji Pad Piggies? :)

 • Jan Kowalski

  Przyznam się po cichu, że mnie ptaszęta zdążyły znudzić śmiertelnie i nic już chyba tego nie zmieni. Nawet Bad Piggies jakieś takie… Przekombinowane. Ostatnia dobra propozycja to były świnie w kosmosie i przy niej całkiem nieźle się bawiłem. Niestety po tym już nic. Ale to bardzo kreatywna firma więc nie spisuję ich na straty mimo słabszych momentów. Brak takowych, byłby dziwnym i niepokojącym fenomenem. ;]

  • aaa

   Świnie w kosmosie wyszły przecież nie dawno. Czego oczekiwałeś, że będą 10 dobrych gier wydawać na miesiąc? :) Niektórym się spodoba Alex, innym Bad Piggies, a jeszcze innym nic. Dobrze jednak, że próbują z nowymi rzeczami, a nie dodają tylko nowych poziomów do ciągle tej samej gry z nowymi tłami tylko.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona