Angry Birds Star Wars zadebiutuje 8 listopada - Tabletowo.pl
Ważne

Angry Birds Star Wars zadebiutuje 8 listopada

Tabletowo.pl Angry Birds Star Wars zadebiutuje 8 listopada Nowości

Jeśli myśleliście, że Angry Birds Space to ostatnie słowo Rovio w przypadku „wściekłych ptaków”, biorąc pod uwagę równoległy rozwój Bad Piggies, byliście w wielkim błędzie. Fińskie studio zapowiedziało dziś nową część swojego tytułu, tym razem inspirację czerpało z Gwiezdnych Wojen. Tak oto powstała gra Angry Birds Star Wars, której premiera na Androida i iOS będzie miała miejsce już za miesiąc, tj. 8 listopada.

W ciągu ostatnich kilku dni „wściekli i źli deweloperzy” publikowali w sieci zapowiedzi nadchodzącego tytułu. Na oficjalnym koncie Rovio na Twitterze i specjalnej stronie na Tumblr, stworzonej na potrzeby Angry Birds Star Wars, umieszczane były zdjęcia i gify, które niewiele zdradzały. Dawały jednak do zrozumienia, że niebawem „wściekłe ptaki” będą miały wiele wspólnego z Gwiezdnymi Wojnami. Nie było jednak pewne, że powstanie również gra – tak się jednak stało.

Na razie na temat samej gry nie wiadomo zbyt wiele. Wiemy jedynie, co chyba jest oczywiste, że główni bohaterowie tytułu swoją stylizacją będą nawiązywali do Gwiezdnych Wojen – np. czerwony ptak przejął rolę Luke’a Skywalkera. Zagraniczne portale sugerują, że w Angry Birds Star Wars zobaczymy połączenie rozgrywki i elementów z Angry Birds i Angry Birds Space.

Wszystko stanie się jasne już 8 listopada. Wtedy to gra zadebiutuje na Androida, iOS, Windows Phone, Windows 8, Amazon Kindle Fire, Mac i PC.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona