Android 3.2 Honeycomb dla Acera Iconia Tab A500/A501 w połowie września - Tabletowo.pl

Android 3.2 Honeycomb dla Acera Iconia Tab A500/A501 w połowie września

Tabletowo.pl Android 3.2 Honeycomb dla Acera Iconia Tab A500/A501 w połowie września Nowości

Pod koniec sierpnia miała rozpocząć się aktualizacja systemu operacyjnego dla Acera Iconia Tab A500/A501 do wersji 3.2 Honeycomb. Jak się jednak okazało, pojawiły się bliżej nieokreślone problemy z GPS-em, przez co data udostępnienia update mobilnej platformy musiała się lekko przesunąć w czasie. I tak, mam dla posiadaczy wspomnianego tabletu bardzo dobrą wiadomość!

Na profilu Acera na Facebooku pojawiła się informacja, że proces aktualizacji Androida dla Acera Iconia Tab A500/A501 rozpocznie się w połowie września. Moment udostępnienia Androida 3.2 Honeycomb będzie zależał od posiadanego urządzenia (A500/A501) i od kraju, w którym zostało zakupione.

Producent utrzymuje, że jest to ostatni raz, gdy przesuwa moment rozpoczęcia aktualizowania swoich tabletów do najnowszej wersji googlowskiego systemu operacyjnego. Ale kto wie czy w międzyczasie nie pojawią się kolejne problemy, które utrudnią oddanie 3.2 Honeycomb w ręce klientów. Mamy nadzieję, że nie.

Dzięki Radek!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona