Acer Iconia Tab A500 – kiedy aktualizacja Androida do 3.2?

Producenci tabletów dwoją się i troją, żeby jak najszybciej umożliwić posiadaczom ich urządzeń aktualizację Androida do najnowszej wersji – 3.2… Bardzo byśmy chcieli, żeby faktycznie tak było w rzeczywistości. Niestety, jak dobrze wiecie, jedne firmy udostępniają update wcześniej, inne później. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku każdego update Androida.

Asus Eee Pad Transformer otrzymał możliwość aktualizacji najwcześniej, bo 28 lipca (w Polsce 2 sierpnia), inni producenci trochę z tym zwlekają, zwalając winę na fakt, iż “to musi trochę potrwać”. I tak, Motorola wychodzi z założenia, że nie ma się co spieszyć – właściciele Xoom otrzymali dopiero co 3.1, a na 3.2 poczekają do września. A co z Acerem Iconia Tab A500?

Malezyjski oddział Acera poinformował dziś na Facebooku, że update systemu będzie udostępniony 25 sierpnia. Mamy nadzieję, że data ta oznacza również moment aktualizacji Androida dla europejskich, a co za tym idzie – polskich tabletów Acera.

źródło

Komentarze

 • sylas11

  Do tej pory wszystkie aktualizacje otrzymywałem z ok. miesięcznym opóźnieniem w stosunku do rozpoczęcia akcji na świecie. Mocno się zdziwię, jeżeli tym razem będzie inaczej. No ale na szczęście aktualizacja do 3.2 nie jest aż tak ważna jak ta do 3.1. W każdym bądź razie nie planuję odmrażania zamrożonych, niechcianych aplikacji przed połową września (a to jest warunek udanej aktualizacji – stan ‘fabryczny’).

 • taki mały off topic- już macie ponad 1000 fanów na facebooku, gratuluję;) powoli tablety wchodzą w świadomość przeciętnego Kowalskiego, mam nadzieję, że ten trend będzie wzrostowy;)

  • Dzięki! Też mamy taką nadzieję, a co za tym idzie – będzie wzrastała ilość bardzo fajnych Czytelników, prowadzących wiele ciekawych dyskusji na poziomie :-)

   • życzę wam miliona stałych czytelników;)

   • MrMr

    A jesteście na google plus?

    • Jeszcze nie, aczkolwiek myślę nad tym :-)
     @Igor – dziękujemy!

 • Artur

  Bardzo fajnie:) Co by tu dodać…hmm choć znalazłem ten niusownik przed zakupem, mam, i dalej jestem… Thx

 • jarek

  Małe offtopic – warto kupić tego Acera A500? W sumie wszystko co do tej pory z 10″ mnie interesowało jest na Tegrze 250 – którą ten akurat posiada, no i jest do kupienia od reki w euro-agd za 1599zł.

  Plusy jakie widzę w A500 to HDMI no i USB. Na 3g mi nie zależy, chociaż skoro ma USB to pewnie będzie się dało jakiegoś sticka z 3g podpiąć.

  Chciałbym postawić na tym linuxa a na xda wyczytałem, że się da. ;-)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona