Magenta 1 to nowość w T-Mobile i konkurent dla usług łączonych, jak Orange Love czy smartDOM

Dwa lata pracy – tyle czasu było potrzeba, by T-Mobile dotarło do punktu, w którym jest gotowe do zaprezentowania uzupełniającej się usługi Magenta 1.

Nowa oferta T‑Mobile, przygotowana zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, pozwala łączyć w różnych kombinacjach usługi mobilne, internet dla domu (FMS), światłowód oraz rozrywkę. Operator podkreśla, że Magenta 1 przygotowana jest tak, by maksymalnie uprościć kwestię doboru różnych opcji, jednocześnie dbając o ich rozsądną cenę.

Reklama

Użytkownik może dobrać sobie dwa lub trzy elementy, które będą składały się na jego pakiet: abonament komórkowy, internet światłowodowy lub mobilny internet domowy oraz usługi rozrywki. Do tego można dołączyć dowolny dodatek: dekoder, smartfon, większy pakiet Netflix lub wyższą prędkość internetu światłowodowego.

Podwyższenie prędkości internetu możliwe jest, jeśli znajdujemy się w zasięgu infrastruktury światłowodowej partnerów T‑Mobile. Interesująco przedstawiają się pakiety rozszerzające opcje rozrywkowe: można sięgnąć po Netfliksa (T‑Mobile jest pierwszym operatorem w Polsce, który ma w swoich pakietach usługę Netflix) lub pakiet sportowy z IPLA SPORT i IPLA ELEVEN SPORTS.

Magenta 1 dla firm

Magenta 1 ma też swoją ofertę dla przedsiębiorstw, z opcjami usług Office’a 365, zdalnego serwisu IT czy ochroną antywirusową Norton Security Online.

Dla tych klientów, którzy zdecydują się na pakiet obejmujący usługi mobilne, światłowodowe i rozrywki, T‑Mobile przygotował vouchery zniżkowe w wysokości 1000 zł na zakup dowolnego telewizora Samsung dostępnego na tej stronie. Biznesmeni będą też mogli skorzystać z promocji, w której zakupią Samsunga Galaxy S10e lub Galaxy A50 w cenie obniżonej o 50% w stosunku do ceny standardowej.

Nowa oferta Magenta 1 dostępna będzie już od piątku, czyli 28 czerwca. Chyba najbardziej podoba mi się ta współpraca z Netfliksem.. :)

Twój światłowód w Orange Love będzie jeszcze szybszy – jeśli przedłużysz umowę

źródło: informacja prasowa