Amazon odpalił taką promocję na Galaxy S8+, że aż sama się zastanawiam czy z niej skorzystać | Tabletowo.pl

Amazon odpalił taką promocję na Galaxy S8+, że aż sama się zastanawiam czy z niej skorzystać

Dołącz do dyskusji 0

Są promocje i PROMOCJE. W ramach tych pierwszych do smartfonów dorzucane są gratisy w postaci słuchawek czy opasek inteligentnych. Te drugie natomiast pozwalają nam zaoszczędzić trochę grosza – „trochę”, bo zazwyczaj ogranicza się to do kwot rzędu 200-300 złotych. Tymczasem na niemieckim Amazonie kupicie Samsunga Galaxy S8+ za 629 euro (~2700 złotych), czyli… prawie 1300 złotych taniej niż w Polsce. Tak, Amazon wysyła do Polski. Tak, gwarancja w Polsce jest ważna. Czego chcieć więcej?

Tak właściwie na tym mogłabym już zakończyć ten wpis, bo przekazałam Wam już najważniejsze informacje. Ale pozwólcie, że się jednak – mimo wszystko – rozwinę. A zacznijmy od gwarancji, bo to jednak ona – dla wielu z Was – może się okazać najważniejszą kwestią w przypadku kupowanego telefonu. Na oficjalnej stronie Samsunga czytamy:

Czy gwarancja obejmuje produkty zakupione poza granicami kraju?
Tak, produkty zakupione w innych krajach Unii Europejskiej mogą zostać bezpłatnie naprawione po uprzedniej weryfikacji posiadanych dokumentów zakupu.

Kolejna rzecz to wysyłka do Polski. Niemiecki Amazon takową jak najbardziej oferuje – w dodatku jest darmowa. Przy próbnym składaniu zamówienia (kusi, kuuuuusi… gdyby tylko to był Galaxy S8, a nie jego większa wersja…) wyszło mi w sumie 650 euro (~2785 złotych) z dostawą do Polski 17-18 sierpnia (koszt powiększony przez zmianę podatku VAT z 19% na 23%).

Przypomnę tylko, że standardowa polska cena Samsunga Galaxy S8+ w oficjalnej dystrybucji wynosi 3999 złotych – można zatem naprawdę sporo zaoszczędzić. Przypomnę też, że programem Guard S8 objęte są wyłącznie S8/S8+ kupione w polskich sklepach wymienionych w regulaminie usługi oraz u naszych krajowych operatorów komórkowych.

Pamiętajcie też, że kupując S8+ w tej promocji, wejdziecie w posiadanie smartfona z niemieckiej dystrybucji (DBT), co oznacza, że nie będziecie otrzymywać aktualizacji w tym samym czasie, co nasz region (XEO).

Ofertę znajdziecie pod tym adresem.

Szybka aktualizacja:

Mam spory orzech do zgryzienia, bo okazuje się, że Galaxy S8 (bez Plusa) dostępny jest też w obniżonej, rewelacyjnej cenie… za 579 euro (~2480 złotych). To sporo mniej niż oficjalna cena w Polsce, która wynosi 3499 złotych. Ofertę na S8 znajdziecie tutaj.

źródło: Amazon via: android.com.pl

Aktualizacja 2:

Niemiecki Media Markt również obniżył ceny – S8 i S8+ można kupić w tej samej cenie – za 629 euro.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona