Warto zarejestrować się w Allegro Smart już teraz. Miesiąc za darmo dla nowych użytkowników!

Warunki, w jakich przyszło nam żyć w 2020 roku, powodują, że zakupy przez internet stały się dla nas jeszcze ważniejsze niż dotychczas. Allegro wychodzi z inicjatywą na taką okazję, oferując usługę Allegro Smart na miesiąc za darmo dla nowych użytkowników!

Reklama

Allegro Smart za darmo dla nowych użytkowników

Allegro poinformowało o starcie nowej promocji dla użytkowników. Mianowicie, jeśli zarejestrujecie się w Allegro Smart do 15 października 2020 roku, otrzymacie darmowy miesiąc korzystania z usługi. Po tym czasie, jeśli nie zostanie ona opłacona, automatycznie utracicie prawo do korzystania z benefitów, jakie daje to rozwiązanie. Abonament można aktywować na dwa sposoby: poprzez stronę usługi oraz podczas dokonywania zakupów.

Co daje nam Allegro Smart? Na pewno dużo możliwości oszczędności na naszych zakupach. Głównym benefitem, wynikającym z korzystania z usługi, są bezpłatne dostawy oraz zwroty. Bezpłatne doręczenie do Paczkomatu InPost oraz punktów odbioru (Żabka, kiosk RUCH-u, Orlen) są dostępne już od kwoty transakcji wynoszącej 40 zł, natomiast darmowe dostawy kurierem są realizowane od 100 zł. Oczywiście w obydwu przypadkach musimy pamiętać, że towar musi zostać zakupiony u jednego sprzedawcy.

Allegro Smart na miesiąc za darmo
Allegro Smart za darmo przez miesiąc dla nowych użytkowników (fot. Allegro)

Dodatkowo usługa Smart od Allegro daje użytkownikom korzystającym z abonamentu dostęp do limitowanych okazji, zniżek, promocji czy wyprzedaży. Warto więc wypróbować darmowy okres próbny, aby przekonać się, czy rozwiązanie to okaże się przydatne dla Was. Tym bardziej, że teraz, przez pierwszy miesiąc, można korzystać z tej usługi całkowicie za darmo (i nie ma obowiązku kontynuowania subskrypcji, jeśli ktoś uzna, że to jednak nie dla niego).

Standardowo koszt Allegro Smart wynosi 49 zł rocznie lub 8,99 zł miesięcznie, choć niedawno wersję roczną można było wykupić za 39 złotych, czyli taniej aż o 10 złotych.

Oczywiście, aby skorzystać z darmowego miesiąca próbnego w Allegro Smart, trzeba przeczytać i zaakceptować regulamin usługi.

Polecamy również: