Reklama

Allegro Smart ze świetną nowością. Pojawiły się darmowe dostawy kurierem

Baza użytkowników Allegro Smart może niebawem urosnąć. Usługa otrzymała właśnie nową opcję, która powinna spodobać się osobom preferującym dostawy kurierem.

Reklama

Rozszerzony program Allegro Smart

Do tej pory, w ramach abonamentu Allegro Smart klienci zyskiwali darmowe dostawy do tysięcy punktów odbioru przesyłek. Dzięki temu, osoby często robiące zakupy na popularnej platformie mogą liczyć na zestaw korzyści i oszczędności. Ponadto, co pewien czas pojawią się atrakcyjne promocje na wybrane produkty.

Do już dostępnych opcji oferowanych w Allegro Smart, dołącza właśnie kolejne udogodnienie. Teraz można również skorzystać z bezpłatnych dostaw kurierem, aczkowielek trzeba pamiętać o ograniczeniach. Nie wszystkie dostawy są bowiem objęte usługą Smart.

Darmowe dostawy kurierem dostępne są przy zamówieniach, których wartość wynosi przynajmniej 100 złotych. Natomiast w przypadku pozostałych metod dostarczenia zakupów, wartość ustalona jest na minimum 40 zł. Mimo tego, nowy program powinien cieszyć się sporym zainteresowaniem. Tym bardziej teraz, gdy wchodzimy w okres przedświątecznych zakupów.

Jak informuje Francois Nuyts, dyrektor generalny Allegro,

Dziś, na początku tygodnia promocji Black Week i tuż przed szczytem zakupów na święta Bożego Narodzenia, wprowadzamy darmowe dostawy kurierem w Allegro Smart. Dlaczego? Chcemy przekonywać Polaków, że kupowanie w internecie, a szczególnie na Allegro, to dobra alternatywa dla tradycyjnych zakupów, pozwalająca oszczędzać czas i pieniądze. Ważną częścią doświadczenia zakupowego w internecie jest dostawa. Nasi klienci oczekują szybkich i przewidywalnych dostaw i chcą wiedzieć gdzie aktualnie znajduje się jadąca do nich przesyłka. To dlatego dostawa kurierem jest bardzo popularna wśród polskich klientów. Wprowadzamy więc darmowego kuriera i spodziewamy się, że w ten sposób zachęcimy do zakupów na Allegro nowych a obecni będą kupować więcej korzystając z nowej usługi. Przewidujemy, że dodanie kuriera do Allegro Smart! zwiększy tę liczbę nawet o 50 proc.

Allegro Smart cieszy się sporym zainteresowaniem

Allegro podaje, że sprzedawcy należący do programu mogą pochwalić się wzrostem liczby transakcji o 37 proc. Ponadto, jak podkreśla Francois Nuyts, klienci korzystający z Allegro Smart kupują czterokrotnie więcej niż pozostali użytkownicy serwisu. Prawdopodobnie dzięki darmowym dostawom kurierem, wartość ta powinna jeszcze urosnąć.

Allegro Smart obecnie oferowany jest w dwóch podstawowych pakietach – 8,99 zł za miesiąc i 49 zł za cały rok. Zainteresowane osoby, które chcą poznać bardziej szczegółowe informacje, powinny udać się na oficjalną stronę programu.

Polecamy również:

Allegro płaci za znajdowanie błędów w oprogramowaniu serwisu

źródło: cashless.pl, wirtualnemedia.pl