Darmowe AirPodsy do każdego nowego iPhone’a 8? Nie wierzę | Tabletowo.pl

Darmowe AirPodsy do każdego nowego iPhone’a 8? Nie wierzę

Dołącz do dyskusji 0

Jest taka firma, JPMorgan, która ostatnio dość mocno zaangażowała się w przekazywanie przecieków dotyczących nadchodzącego iPhone’a 8. A raczej: plotek, bo żadnych sensownych przecieków nie ma, a JPMorgan, która z reguły zajmuje się usługami finansowymi, raz podzieli się jakąś wiarygodnie brzmiącą informacją, zaś innym razem wieści brzmią wysoce nieprawdopodobnie.

Według analityków JPMorgan, dotykowy ekran OLED z nadchodzącej, jubileuszowej wersji iPhone’a wcale nie wypełni niemal całego przedniego panelu urządzenia, tak jak sugerowały to dotychczasowe plotki. Zgromadzony materiał sugeruje raczej, że iPhone 8 będzie miał solidnej wielkości ramki nad i pod wyświetlaczem, ale będzie pozbawiony tych bocznych.

Do takiego spodziewanego wyglądu nowego iPhone’a się przyzwyczailiśmy…

… a może się okazać, że iPhone 8 będzie wyglądać jakoś tak.

To może zabrzmieć nieco dziwnie, ale koncept przedstawiony przez firmę finansową, jest całkiem prawdopodobny. Jednocześnie trzeba pamiętać o tym, że Apple na pewno eksperymentuje z wieloma prototypami, zanim podejmie ostateczną decyzję, który koncept rzeczywiście trafi do masowej produkcji. Jest jeszcze jeden czynnik, który może wyrobić sobie opinię na temat tego konkretnego przecieku: JPMorgan nie ma specjalnego doświadczenia w byciu rzetelnym medium technologicznym. Tym bardziej potwierdza to inna rewelacja, którą dzieli się firma.

Według wspomnianych analityków, do zestawu z iPhonem 8 będą dodawane słuchawki AirPods. A to wydaje się naprawdę mało prawdopodobne, z wielu powodów. Jednym z nich jest to, że Apple nie zgromadził 250 miliardów dolarów w gotówce dzięki rozdawaniu prezentów. Poza tym popularność AirPodsów jest niespodzianką nawet dla firmy, przez co ma ona problem z opóźnieniami w dostawach słuchawek do klientów. Pomysł, że Apple mogłoby dorzucać za darmo do iPhone’a 8 słuchawki, na które popyt jest tak duży, że producent nie wyrabia się z dostawami, jest dość abstrakcyjny. Ludzie przecież jeszcze długo będą wydawać na nie pieniądze, więc po co rozdawać je za darmo?

O ile plotka o AirPodsach wydaje się być nieprawdziwa, to kwestia designu nowego iPhone’a pozostaje wciąż otwarta. Wielu badaczy rynku jest zgodnych co do tego, że iPhone 8 będzie największą rewolucją w zakresie wzornictwa od początku istnienia smartfonowej marki Apple.

źródło: BGR

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona