Acer zaczyna aktualizować Iconia Tab A510 do Androida 4.1 - Tabletowo.pl
Ważne

Acer zaczyna aktualizować Iconia Tab A510 do Androida 4.1

Pod koniec września Acer rozpoczął aktualizowanie swojego flagowego produktu, Iconia Tab A700, do Androida 4.1. Jakiś czas później dowiedzieliśmy się, które tablety producenta mogą jeszcze liczyć na „żelkę” (Iconia Tab A510 i Iconia Tab A210), a które nie (Iconia Tab A500, Iconia Tab A200 i Iconia Tab A100). Dziś jest szczęśliwy dzień dla posiadaczy Acera Iconia Tab A510 – pierwsi użytkownicy urządzenia odnotowują możliwość dokonania aktualizacji do Androida 4.1.

Jeśli jesteście posiadaczami Acera Iconia Tab A510, weźcie swe tablety do rąk i sprawdźcie czy pojawiło się automatyczne powiadomienie o dostępności nowszej wersji oprogramowania. Jeśli nie, warto sprawdzić ręcznie w ustawieniach – być może Android 4.1.2 już tam na Was czeka. Dajcie znać czy możecie dokonać aktualizacji.

Kilka słów na temat samego tabletu? Wydaje mi się, że przyda nam się krótkie odświeżenie wizerunku urządzenia. Acer Iconia Tab A510 pracuje dzięki czterordzeniowej Tegrze 3, a na jego pokładzie znajdziemy ekran 10,1″ 1280×800 pikseli, 1GB RAM, aparat 5 Mpix, kamerkę, GPS, WiFi, Bluetooth, microHDMI, microSD, microUSB i akumulator 9800 mAh. Recenzja tabletu dostępna jest pod tym adresem.

Warto zauważyć, że tablety Acera, które nie zasmakują „żelki” bezpośrednio od producenta, mogą jednak liczyć na aktualizację drogą nieoficjalną. Już teraz na forum XDA dostępne są ROM-y dla Iconia Tab A500 i Iconia Tab A100.

Tabletowo.pl Acer zaczyna aktualizować Iconia Tab A510 do Androida 4.1 Acer Nowości

Dzięki Marek za info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona