Za pobranie i aktywację aplikacji Plus Online otrzymacie 6 GB internetu

Plus ma gest, i choć nie rozdaje już 50 GB internetu za pobranie i rejestrację w aplikacji Plus Online, jak w kwietniu, to za taką samą aktywność oferuje pakiet 6 GB.

Zarządzanie własnym kontem klienta za pomocą aplikacji jest naprawdę wygodne, i osobiście nie widzę innego sposobu na sprawdzanie ważności konta czy liczby zgromadzonych na nim gigabajtów. Plus jest świadomy tego, że to bardzo dobry sposób na cięcie kosztów obsługi klienta, więc zachęca jak może do pobrania Mobilnej Aplikacji Plus Online. Tym razem za rejestrację w programie dostaniemy 6 GB internetu. 

Reklama

Z promocji „PAKIET EXTRA 6 GB z Mobilną Aplikacją Plus Online” mogą skorzystać użytkownicy głosowych usług na kartę oraz mix w sieci Plus.

Jak uruchomić darmowy pakiet 6 GB?

Rzecz jest banalnie prosta. Po pobraniu aplikacji ze sklepu Google Play lub App Store, przechodzimy do zakładki „Usługi i pakiety”, by w folderze INTERNET znaleźć promocję do aktywacji. Następnie otrzymamy SMS z potwierdzeniem uruchomienia bonusowego pakietu internetowego.

Trzeba tylko pamiętać, że wspomniane 6 GB ważne jest przez 30 dni, a żeby w ogóle z niego skorzystać, konieczne jest posiadanie aktywnego konta, czyli jego ważności dla usług wychodzących oraz minimum 1 grosza na koncie.

Aplikacja Plus online cieszy się umiarkowanie dobrymi recenzjami w sklepie Google Play i raczej miernymi w App Store. Korzystanie z niej nie obciąża rachunku za transmisję danych i oferuje podstawowe funkcje:

  • sprawdzenie płatności i bieżącego stanu konta,
  • sprawdzenie szczegółowej historii połączeń,
  • uruchomienie dodatkowych pakietów i usług,
  • pobranie swojej faktury elektronicznej.

W Play24 opłacisz teraz fakturę za pomocą Apple Pay, Google Pay lub BLIKA

źródło: informacja prasowa