50 GB internetu za darmo w Plusie – musisz tylko pobrać aplikację Plus Online

50 gigabajtów mobilnego internetu to solidny pakiet. Jeszcze chętniej przyjmujemy takie paczki danych, jeśli operator oferuje je praktycznie za darmo. Tak jak Plus.

Właśnie rusza promocja „PAKIET EXTRA 50 GB z Mobilną Aplikacją Plus Online”, która jest adresowana do użytkowników usług na kartę oraz mix w sieci Plus. Jej warunki są proste jak drut.

Reklama

Klienci, którzy pobiorą na swój telefon Mobilną Aplikację Plus Online otrzymają jednorazowy pakiet 50 GB na krajową transmisję danych. Należy go tylko uruchomić z poziomu zakładki „Usługi i Pakiety” i folderu „Internet” w aplikacji. O uruchomieniu pakietu użytkownicy dowiedzą się SMS-em, a paczkę danych będą mogli wykorzystać w ciągu 30 dni od aktywacji.

Mobilny Plus Online to aplikacja do zarządzania kontem klienta, dzięki której możliwy jest stały i bezpłatny dostęp do bieżących informacji związanych z kontem bilingowym i aktualną ofertą operatora. Można tam też zakupić dodatkowe pakiety lub usługi. Sprawdzimy w niej stan środków do wykorzystania, doładujemy swój numer telefonu lub wskazanej osoby i przejrzymy historię połączeń. Z poziomu aplikacji połączymy się także z konsultantem Obsługi Klienta.

Aplikację Plusa można pobrać na różne urządzenia:

Więcej informacji o aplikacji Mobilny Plus Online znajdziecie na stronie operatora. Szczegóły promocji zawiera Regulamin.

źródło: informacja prasowa