Allegro Smart! Week 2021
źródło: Allegro

Wystartował Allegro Smart! Week. Tylko dziś iPhone 12 w dużo niższej cenie (i nie tylko!)

Dziś rozpoczął się Allegro Smart! Week, który w tym roku potrwa do 3 października. Na klientów czekają tysiące promocji i miliony przecenionych produktów we wszystkich kategoriach, w tym (tylko dziś!) iPhone 12 w mocno obniżonej cenie.

Rusza Allegro Smart! Week. Na klientów czekają tysiące promocji

W festiwalu Allegro Smart! Week mogą wziąć udział wszyscy użytkownicy usługi Allegro Smart!, w tym także bezpłatnego pakietu Allegro Smart! na Start. Dzięki – jak deklaruje Allegro – olbrzymiemu zaangażowaniu sprzedawców, którzy dołączyli do promocji, skala tegorocznej odsłony festiwalu zakupowego będzie dwukrotnie większa.

Platforma informuje, że na klientów czekają miliony przecenionych produktów we wszystkich kategoriach, a w przypadku niektórych ofert rabat sięga nawet 70%. Ponadto na każdy dzień przygotowano specjalne oferty – na przykład dziś są to:

  • smartfon iPhone 12 128 GB w kolorze białym za 3599 złotych,
  • konsola Xbox Series S za 1099 złotych,
  • ekspres De’Longhi ECAM 23.120.B za 1099 złotych,
  • szczoteczka Oral-B Vitality Cross Action D100 W za 54,99 złotych,
  • kamera samochodowa Mio Mivue C560 za 249 złotych.
Allegro Smart! Week 2021
Allegro Smart! Week 2021 (źródło: Allegro)

Wszystkie oferty umieszczone są na dedykowanej stronie internetowej Allegro Smart! Week. Allegro informuje, że część produktów będzie dostępna w dużych ilościach przez cały tydzień, natomiast wybrane (jak podane powyżej) tylko w określonych dniach. W przypadku tych ostatnich obowiązywać mają ograniczenia ilościowe, na przykład jedna sztuka na jednego kupującego.

Allegro podpowiada, że warto dodać interesujące oferty do obserwowanych, aby otrzymać powiadomienie przed ich startem – zostaną one wysłane około 20 minut przed rozpoczęciem sprzedaży. Najbardziej atrakcyjne przeceny z pewnością będą cieszyć się ogromnym zainteresowaniem i dostępna pula produktów może szybko się wyprzedać.

Jak zostało już wspomniane, oferty przygotowane w ramach Allegro Smart! Week są dostępne dla wszystkich użytkowników pakietu Smart!, a na dodatek Allegro zrobiło ukłon w stronę osób, które mają aktywny Smart! na Start, ponieważ w trakcie festiwalu będą mogły one skorzystać z nielimitowanych dostaw i zwrotów.

Ponadto klienci, którzy aktywowali Allegro Pay, mogą rozłożyć spłatę kupionego w ramach Allegro Smart! Week produktu na 10 rat 0%.