Lycamobile na kartę nowa oferta pakiet długoterminowy
źródło: Lycamobile

Lycamobile wprowadza ofertę, jakiej nie ma nikt inny

Klienci w Polsce nie mogą narzekać na ceny usług telekomunikacyjnych, ponieważ bez trudu znajdą ofertę „za grosze”. Nowe pakiety długoterminowe w Lycamobile na kartę są jednak czymś, czego nie ma nikt inny. Co więcej, mogą działać jak magnes zarówno na obecnych, jak i nowych użytkowników.

Lycamobile podaje, że obsługuje już ponad 16 mln klientów. Oczywiście nie w samej Polsce, ale łącznie na wszystkich rynkach, na których świadczy swoje usługi. W kraju nad Wisłą robi to za pośrednictwem infrastruktury Polkomtela, zatem zapewnia podobny zasięg jak Plus.

Nowa oferta Lycamobile na kartę jest inna niż wszystkie

Mimo że oferta Lycamobile od lat jest dostępna dla klientów w Polsce, to ma marginalne znaczenie na polskim rynku. Nowe pakiety długoterminowe w Lycamobile na kartę mogą to jednak zmienić, ponieważ pozwalają zaoszczędzić niemałe kwoty.

Klienci mogą wybrać jeden z trzech pakietów: S, M i L. W każdym otrzymują nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich w Polsce, a do tego też paczkę internetu o wielkości – odpowiednio – 35 GB (2,5 GB w UE), 50 GB (3,5 GB w UE) lub 60 GB (5 GB w UE).

Miesięczna opłata za taryfę S to 20 złotych, za M – 25 złotych, a za L – 39 złotych. Nowością są jednak pakiety długoterminowe, dzięki którym Lycamobile na kartę staje się baaardzo atrakcyjną cenową propozycją. Jeżeli bowiem klient wykupi usługi na okres dłuższy niż miesiąc, automatycznie zapłaci mniej za każdy jeden – dzięki temu może zaoszczędzić nawet 32%!

Lycamobile na kartę nowa oferta pakiet długoterminowy
Pakiet długoterminowy w Lycamobile na kartę – cennik (źródło: Lycamobile)

Na przykład w przypadku wybrania pakietu długoterminowego w Lycamobile na kartę na 12 miesięcy w taryfie S, za jeden miesiąc wyjdzie zaledwie 13,60 złotych – to bezkonkurencyjna oferta, bo żaden inny operator nie oferuje 35 GB internetu w takiej cenie. Podobnie atrakcyjne cenowo są też pozostałe oferty, a maksymalnie klient może oszczędzić nawet blisko 150 złotych!

Pakiet długoterminowy w Lycamobile na kartę nie jest dostępny w taryfie XL, w której klient otrzymuje 80 GB internetu (6 GB w UE) za 49 złotych miesięcznie. Z nowej oferty mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni użytkownicy (przy płatności online).