Orange

5 GB darmowego internetu do odebrania od Orange

Jeśli odczuwamy braki w zapasach internetu w smartfonie, a korzystamy z abonamentu w Orange, to dobrą wiadomością będzie dla nas darmowy pakiet gigabajtów, który możemy odebrać od operatora.

Przydatny bonus od Orange

Pomarańczowy operator każdego tygodnia przygotowuje dla swoich klientów prezenty w postaci bezpłatnych pakietów internetowych lub zniżek na poszczególne usługi dodatkowe. Większość z nich jest naprawdę przydatna i warto je uruchamiać.

Ponieważ nie można bez końca oferować bezpłatnego Music Passa lub Video Passa, w tę środę Orange proponuje swoim abonentom włączenie pakietu internetowego 5 GB – kompletnie za darmo.

Jak włączyć pakiet 5 GB?

Jedyne, co trzeba zrobić, to zalogować się do aplikacji Mój Orange na smartfonie, przejść do zakładki „Dla Ciebie” i kliknąć w baner informujący o możliwości odebrania prezentu. Mamy na to tydzień – w następną środę Orange umieści w tym miejscu kolejny prezent.

Z pakietu skorzystamy w aktualnym cyklu rozliczeniowym, więc jeśli kończy się nam on za dwa lub trzy dni, możliwe, że lepszą opcją byłoby przeczekanie terminu rozliczenia i aktywacja dodatkowych gigabajtów na początku przyszłego tygodnia.

Orange prowadzi akcję „Środy z Orange” już od długich miesięcy. W tym czasie abonenci operatora mogli odebrać dziesiątki gigabajtów internetu i bezpłatnie skorzystać z wielu dodatkowych usług.

Dla korzystających z Orange na kartę też coś jest

Choć darmowe 5 GB jest tylko dla klientów abonamentowych, Orange przygotowało także coś dla osób korzystających z oferty na kartę.

Otóż do końca roku każde doładowanie w aplikacji Mój Orange będzie premiowane bonusem dodatkowych 10 GB. Bonus jest przyznawany automatycznie do każdego doładowania i ważny 14 dni. W przypadku niższych doładowań ten czas jest krótszy. Przy nominale 5 zł bonus jest ważny 2 dni a 10 zł przez 5 dni.

I na koniec, nowa oferta na wrzesień

Dla nowych klientów Orange na kartę, którzy aktywują starter między 1 września a 31 października 2021, Pomarańczowi przygotowali 31 dni za darmo. To oznacza rozmowy, SMS i MMS bez limitu do wszystkich i 15 GB za 0 zł. Wystarczy doładować telefon za minimum 5 zł i wysłać bezpłatny SMS o treści START pod numer 813. Więcej szczegółów znajdziecie w Regulaminie.

Dodatkowo wszyscy klienci Orange na kartę mogą skorzystać z darmowych rozmów, SMS i MMS bez limitu oraz 5 GB internetu przez 5 dni zupełnie za darmo. Wystarczy wysłać SMS o treści SZKOLA pod bezpłatny numer 364. Promocja jest dostępna do 5 września 2021 a prezent ważny przez 5 dni od momentu aktywacji. Promocja „Szkoła” nie dotyczy użytkowników taryfy Zawsze bez limitu oraz osób, które mają włączoną usługę Bez limitu lub Multipakiet. Więcej info w linku.