Samsung promocja galaxy tab s7 fe etui z klawiaturą
źródło: Samsung

Promocja! Samsung dorzuci klawiaturę do zakupionego tabletu

Tablet Galaxy Tab S7 FE zadebiutował w maju, a miesiąc później do sprzedaży w Polsce trafił Galaxy Tab S7 FE 5G. Oba modele zostały objęte przez producenta promocją, w ramach której będzie można otrzymać etui z klawiaturą. Wcześniej trzeba jednak spełnić kilka warunków.

Promocyjne déjà vu

Jeśli wydaje Ci się, że już czytałeś o takiej promocji, cóż, nie jesteś w błędzie. Samsung przygotował niemal identyczną ofertę przy okazji premiery Galaxy Tab 7 FE 5G w czerwcu.

Tym razem promocja obejmuje zarówno model z modemem 5G, jak i oferujący łączność z siecią wyłącznie z wykorzystaniem modułu WiFi. Po zakupie nowego tabletu Galaxy Tab S7 FE lub Galaxy Tab S7 FE 5G w terminie do 2 września 2021 roku i wykonaniu wymaganych kroków, będzie można otrzymać etui-klawiaturę Book Cover, której sugerowana cena wynosi 599 złotych.

modele objęte promocją samsung galaxy tab s7 FE
Lista wszystkich modeli, których dotyczy promocja (źródło: Samsung)

Co należy zrobić?

Warunki, które trzeba spełnić, są stosunkowo proste. Po zakupie wybranego tabletu objętego ofertą promocyjną (można to zrobić u wybranego partnera handlowego Samsunga, na przykład w Media Expert, lub u operatora), należy aktywować urządzenie. Ważne, aby aktywacja odbyła się na terytorium Polski.

samsung members sposób zgłoszenia udziału w promocji
Co zrobić, żeby móc wypełnić formularz zgłoszeniowy? (źródło: Samsung)

Po udanej aktywacji należy zalogować się do aplikacji Samsung Members na tablecie i poprawnie wypełnić znajdujący się tam formularz zgłoszeniowy. Termin zgłoszenia upływa 8 września 2021 roku. W formularzu zgłoszeniowym trzeba koniecznie dołączyć dowód zakupu i zdjęcie wyciętego z pudełka kodu kreskowego, a także zdjęcie samego pudełka z dziurą pozostałą po wyciętym kodzie.

Samsung sugeruje, że należy się pospieszyć

W regulaminie promocji można przeczytać, że liczba etui-klawiatur jest mocno ograniczona, ponieważ w puli znajduje się jedynie 250 egzemplarzy (w kolorze czarnym). O tym, kto otrzyma gratis, decydować będzie kolejność poprawnie wypełnionych zgłoszeń.

Producent pośrednio sugeruje więc, że jeśli interesuje Cię otrzymanie prezentu, to powinieneś się pospieszyć. Niewykluczone bowiem, że pula gratisów wyczerpie się przed zakończeniem promocji, tj. 2 września 2021 roku.