Klienci Plusa dostaną darmowe gigabajty za każdy medal zdobyty przez Polaków na Olimpiadzie

XXXII Letnie Igrzyska Olimpijskie już wystartowały, zatem możemy spodziewać się zalewu reklam i promocji nawiązujących do tych sportowych zmagań. Niektóre z akcji nie będą wymagać od nas zbyt wiele, a możemy tylko na nich zyskać. Jak na przykład ta organizowana przez sieć Plus.

Gigabajty za medale w Plusie

Plus ruszył z nową promocją, w której klienci wszystkich rodzajów usług telekomunikacyjnych w sieci, otrzymają dodatkowe darmowe gigabajty za medale zdobyte przez Polaków podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, które odbędą się w dniach 23 lipca – 8 sierpnia br. Niezależnie od tego, jaki rodzaj nagrody zdobędą Polacy, klienci będą mogli na tym zyskać. Za złoty medal przyznawane będę 3 GB, za srebrny 2 GB, a za brązowy 1 GB.

Jak zakwalifikować się do promocji? Oczywiście Plus nie będzie przydzielał nam darmowych gigabajtów, jeśli nie będziemy tego chcieli. Aby za każdym razem, gdy Polacy wywalczą medal, na nasze konto spływały dodatkowe pakiety danych, należy spełnić dwa warunki:

  1. znajdować się w okresie ważności dla usług wychodzących, czyli posiadać aktywne konto, lub w przypadku usług abonamentowych nie zalegać z płatnościami,
  2. wysłać na numer 80180 bezpłatnego SMS-a o treści MEDAL.

I to właściwie tyle. Więcej informacji znajdziemy w Regulaminie promocji.

Zainstaluj sobie wuwuzelę

Plus zachęca dodatkowo do tego, żeby pobrać na swój telefon aplikację Wuwuzela, która potrafi odgrywać pięć różnych dźwięków i pozwala na na wspólne kibicowanie w gronie znajomych. Wystarczy zsynchronizować telefony, położyć je obok siebie, aby stworzyć wielką wuwuzelę i zrobić hałas wspierający naszych sportowców. Można też kibicować samemu, wybierając różne dźwięki. Apka powinna być wkrótce dostępna na system Android.