500 złotych, 50 GB internetu i rok ważności konta za rejestrację numeru w Plusie

Od pewnego czasu zarówno Play, jak i Orange nęcą klientów bonusami za rejestrację numeru. Teraz do tej dwójki dołącza Plus, który również nagrodzi każdego, kto się na to zdecyduje.

Zielony operator jest bardzo hojny – każdy, kto zarejestruje swój numer na kartę, otrzyma 500 złotych, 50 GB internetu oraz rok ważności konta. Zarówno pakiet złotówek, jak i transferu danych ważny jest przez 30 dni kalendarzowych od momentu uruchomienia.

Wcześniej jednak oczywiście trzeba udać się do salonu i okazać dowód tożsamości. Co ważne, mogą to zrobić wszystkie osoby, które ukończyły 13. rok życia i posiadają taki dokument. Po dokonaniu rejestracji należy samodzielnie uruchomić wszystkie bonusy odpowiednimi kodami:

  • pakiet złotówek i internetu – SMS o treści BONUS pod numer 80110,
  • rok ważności konta –  SMS treści RWK pod numer 80110,

Promocja trwa od dziś, tj. 11.07.2016 do 01.02.2017. Oznacza to, że bonusów nie trzeba aktywować od razu po zarejestrowaniu numeru, tylko można to zrobić w dowolnym momencie w trakcie trwania oferty.

Pakietu złotówek nie można wykorzystać na połączenia wysokopłatne, aktywację pakietów, rozmowy i SMS-y zagraniczne czy też w roamingu. To samo tyczy się pakietu internetu – można go wykorzystać wyłącznie w kraju.

Plus przygotował także specjalne promocje dla klientów, którzy zdecydują się przejść z numerem na kartę do tej sieci lub przejść z karty na abonament lub MIX. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Plusa.

Źródło: informacja prasowa