Ważne

Zarejestruj numer w Orange na Kartę lub nju mobile, a dostaniesz 1000 minut i 10 GB internetu

Niedawno Play wprowadził promocję, która ma skłonić użytkowników ofert na kartę do ruszenia swoich czterech liter do salonu i zarejestrowania numeru. Teraz analogiczny krok poczyniło Orange. I podobnie, jak Fioletowy, również daje bonusy klientom.

Każdy użytkownik ofert na kartę (zarówno pod szyldem Orange, jak i nju mobile), który przyjdzie do salonu lub wybranego punktu* i zarejestruje swój numer telefonu, zostanie upoważniony do odebrania bonusu w postaci 1000 minut do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych oraz pakietu 10 GB internetu.

Nie dostaje się go jednak z marszu. Najpierw klient musi otrzymać (wysyłane w ciągu 48 godzin od momentu rejestracji) potwierdzenie SMS-em. Następnie, w ciągu maksymalnie 60 dni od otrzymania wiadomości, musi wysłać SMS o treści BONUS na numer 80028. Bonus zostanie aktywowany w przeciągu 24 godzin i jest ważny przez 30 dni kalendarzowych. Niewykorzystane minuty i transfer przepadają.

Promocja trwa od 16 czerwca do 18 sierpnia 2016 roku i dotyczy obecnych i przyszłych klientów oraz tych, którzy zdecydują się od razu przenieść swój numer na kartę do Orange. Ci, którzy chcą przyspieszyć cały proces, mogą samodzielnie wydrukować i wypełnić odpowiedni formularz – znacznie ułatwi to całą procedurę, choć wizyta w salonie lub wybranym punkcie* i tak jest niezbędna.

*szczegóły na stronie operatora

Źródło: Orange

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona