Promocja! 3 miesiące internetu bez opłat w Netii

Netia raz na jakiś czas modyfikuje swoją ofertę, żeby być bardziej konkurencyjnym dostawcą na rynku usług telekomunikacyjnych. Dzięki temu jest w nim miejsce na promocje, w których nowi klienci mogą liczyć na 3 miesiące korzystania z internetu bez opłat.

Reklama

3 miesiące internetu bez opłat w Netii

Jeśli spodziewamy się, że w najbliższych tygodniach w Polsce zacznie obowiązywać pełen lockdown z powodu pandemii koronawirusa, decyzja o dobraniu oferty internetu z pakietem telewizyjnym może nie być złym pomysłem. Zwłaszcza, że Netia oferuje teraz nowym klientom usługi w promocji, w której za pierwsze trzy miesiące nie poniesiemy opłat.

Zwolnienie z opłat abonamentowych obejmuje popularne pakiety usług internet + TV:

  • pakiet M (100 kanałów) z dowolnym stacjonarnym dostępem do internetu
  • pakiet L (182 kanałów) z dowolnym stacjonarnym dostępem do internetu

Przykładowo od 4. miesiąca opłaty abonamentowe za zestawy usług TV z internetem do 300 Mb/s (maksymalna dostępna opcja, to do 1 Gb/s) kosztują odpowiednio: 60 zł i 90 zł.

Netia nowa oferta pakiety telewizyjne
3 miesiące internetu za darmo, i do tego telewizja. Oferta nawet niekulawa

Dorzućmy do tego także inne gratisy

Jak czytamy na blogu Netii, każdy nowy klient reflektujący na jeden z pakietów usług, otrzyma także bezpłatnie na miesiąc dostęp do pełnej oferty telewizyjnej Netii, czyli aż 216 kanałów, a ponadto może liczyć na:

  • dwa kanały Cinemax przez cały okres umowy – bezpłatnie
  • trzy kanały dziecięce i młodzieżowe NICK przez cały okres umowy dla pakietu M – bezpłatnie (wchodzą one w skład pakietu L)
  • miesiąc darmowej usługi GigaNagrywarka w wariancie Maxi (w kolejnych miesiącach można korzystać bez opłat z usługi w wersji Basic)
  • usługę cyberbezpieczeństwa Bezpieczny Internet 2 (przez dwa miesiące bezpłatnie)

Rzecz jasna, do tego wszystkiego można dokupić sobie dodatkowe usługi, jak na przykład nielimitowany telefon stacjonarny czy abonament mobilny. Przenosząc numer do Netii można zapewnić sobie 3 miesiące usług bez opłat. Całkiem niezły układ na czasy pandemiczne.