Netia
Netia

Nowa oferta w Netia – sporo gratisów i w dodatku bezpieczniej

Netia zaprezentowała nową ofertę. Klienci mogą liczyć na znacznie więcej niż do tej pory, w dodatku w całkiem atrakcyjnych cenach. Tym razem Netia duży nacisk położyła również na bezpieczeństwo osób korzystających z jej usług.

Nowa oferta Netia – internet światłowodowy

Od 10 lutego 2020 roku do sprzedaży wchodzi nowa oferta Netia. Za 50 złotych miesięcznie, z czego przez pierwsze trzy miesiące za darmo, klienci otrzymają dostęp do internetu światłowodowego o prędkości do 300 Mbit/s wraz z usługą Bezpieczny internet (ochrona dwóch urządzeń, w tym smartfonów i tabletów z systemem Android), która standardowo kosztuje 9,90 złotych miesięcznie. Zapewnia ona m.in. bezpieczne zakupy online, ochronę danych płatniczych, bezpieczną bankowość internetową, brak spamu w skrzynce pocztowej i ochronę rodzicielską.

Reklama

Co więcej, jeśli klient zdecyduje się na szybszy internet, wówczas otrzyma dodatkowo dostęp do Tidal Premium. Promocja dotyczy opcji do 500 Mbit/s za 70 złotych miesięcznie i do 1 Gbit/s za 80 złotych miesięcznie (pierwsze trzy miesiące konsument nie płaci za usługę).

Nowa oferta Netia – telewizja + internet światłowodowy

Od teraz do (jak twierdzi operator) bestsellerowych pakietów z TV Premium (Dla Kibica, z m.in. Polsatem Sport Premium lub Dla Kinomaniaka, m.in. z HBO lub TV na Start z Canal+) bez żadnych dodatkowych opłat dodawana jest usługa Bezpieczny internet, GigaNagrywarka Standard oraz Cinemax HD. Już za 80 złotych miesięcznie klienci otrzymują światłowodowy internet do 150 Mbit/s i dostęp do ponad 100 kanałów TV, a także jednej z powyższych opcji TV Premium.

W tym przypadku też trzy pierwsze miesiące są za darmo, a jeśli ktoś zdecyduje się na szybszy internet światłowodowy (do 300 Mbit/s, do 500 Mbit/s lub do 1 Gbit/s), otrzyma dodatkowo dostęp do Tidal Premium.

Z kolei dla osób, którym wystarcza podstawowa oferta telewizyjna, uzupełniona ewentualnie o serwisy VOD, Netia ma internet światłowodowy do 300 Mbit/s z TV na Start (94 kanały, w tym 51 w HD) za 60 złotych miesięcznie, z czego pierwszy jest miesiąc bez opłat. Jeśli ktoś zdecyduje się na wyższe prędkości, również otrzyma Tidal Premium w prezencie.

Na koniec Netia dodaje też, że wersje pakietów internet z TV i HBO GO to wydatek dodatkowych 10 złotych miesięcznie. Obowiązują przy tym promocyjne okresy (do 3 miesięcy) bez opłat.

Źródło: informacja prasowa