Ważne

OnePlus 5 JCC+ Limited Edition trafił do sprzedaży

To już kolejny raz, kiedy OnePlus podjął współpracę ze znaną marką modową i wypuścił na rynek specjalną edycję swojego smartfona. Poprzednio mieliśmy OnePlus 3T colette edition, a teraz OnePlus 5 JCC+ Limited Edition, który właśnie trafił do sprzedaży.

Tym razem OnePlus zaprosił do współpracy francuską markę Castelbajac i zaproponował jej wzięcie na warsztat OnePlus 5 Midnight Black. Efekty pracy projektantów możecie zobaczyć na poniższych grafikach. Na pleckach zdecydowali się oni zaprojektować napis głoszący m.in. że to nie jest telefon, to kreatywna maszyna dla artystów, specjalistów od mody, ideas catchers. Do tego pokolorowali również klawisze po bokach: przełącznik trybów pracy jest żółty, przyciski do regulacji głośności czerwone, a włącznik niebieski.

OnePlus 5 JCC+ Limited Edition dostępny jest na oficjalnej stronie producenta (link w źródle) tylko w jednej wersji: w obudowie w kolorze Midnight Black i z 8 GB RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Klienci za smartfon muszą zapłacić 559 euro (~2420 złotych), czyli dokładnie tyle samo, ile za OnePlus 5 Slate Gray w tej samej konfiguracji, opracowanego przez samego OnePlus. Nie wiem, jak Wy, ale ja uważam, że to miły gest ze strony producenta, że nie każe sobie dopłacać za pracę francuskich projektantów.

Na koniec muszę jeszcze zwrócić Waszą uwagę, że – jak sama nazwa wskazuje – OnePlus 5 JCC+ Limited Edition jest limitowaną edycją i nie wiadomo, jak długo będzie w sprzedaży. Jeżeli więc podoba Wam się taka stylistyka i uważacie, że taki smartfon idealnie się zgra z Waszym stylem, nie zwlekajcie zbyt długo z zakupem. OnePlus nie podał bowiem, jak dużo egzemplarzy ma w magazynach.

Przy okazji pozwolę sobie na małą teorię spiskową (chociaż na co dzień nie jestem ich fanem) – specjalnie w artykule wspomniałem, że bazą dla OnePlus 5 JCC+ Limited Edition był OnePlus 5 Midnight Black. Ostatnio bowiem ten ostatni zniknął całkowicie ze strony OnePlusa i aktualnie nie da się go kupić. Być może więc wszystkie obudowy przeznaczono na opakowanie specjalnej edycji smartfona i stąd ten brak. Albo producent chce podstępnie skusić do zakupu te osoby, które chciały koniecznie czarny model i jak skończą się zapasy magazynowe, to “standardowe” wydanie “cudownie” powróci. A można mieć taką nadzieję, ponieważ tak zasugerował mi ostatnio dział wsparcia OnePlus:

Co o tym myślicie? I jak Wam się podoba OnePlus 5 JCC+ Limited Edition? Bo jeżeli o mnie chodzi, to mnie niespecjalnie.

Źródło: OnePlus

Komentarze

 • Merkury

  Z tyłu jest dość ładny jak na mój gust, a parametry jak na tę cenę są ok. Trochę lepszy od zwykłego OnePlus 5. Całkiem całkiem

 • Maxik

  Beznadziejne są te napisy z tyłu … co nie oznacza, że produkt może się podobać :)

 • Phantom TM

  “nie karze sobie dopłacać za pracę francuskich projektantów”
  A może jednak każe? :v

 • Tomasz G.

  może się podobać – mnie się podoba ale za tę cene to wolę jednak S8

 • Bartuś Noworyta

  Nie no, te napisy są jeszcze spoko i można je przeżyć, no ale k…a te kolorowe przyciski to jakieś nieporozumienie XD

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona