Oto OnePlus 5 w nowej, dość ekstrawaganckiej odsłonie - Tabletowo.pl
Ważne

Oto OnePlus 5 w nowej, dość ekstrawaganckiej odsłonie

OnePlus 5 nie wyróżnia się niczym specjalnym pod względem wzornictwa, ale taka „klasyczna” elegancja i prostota z pewnością może się podobać, nawet mimo bardzo widocznego podobieństwa do produktów konkurencji. OnePlus przygotował jednak właśnie coś dla fanów bardziej ekstrawaganckiej stylistyki – OnePlus 5 JCC+ Limited Edition.

Chińczycy podjęli współpracę z marką Castelbajac i zaproponowali jej zaprojektowanie specjalnej edycji OnePlus 5. Jak możecie zobaczyć na załączonych w tym artykule grafikach, na czarnych pleckach napisano, że to nie jest telefon, to kreatywna maszyna dla artystów, specjalistów od mody, ideas catchers. To narzędzie jest (niestety nie jestem w stanie rozczytać tego jednego słowa) możesz go także używać jako telefonu one +. Do tego zdecydowano się także na kolorowe elementy: przełącznik trybów pracy jest żółty, klawisze do regulacji głośności czerwone, a włącznik niebieski.

OnePlus podaje, że sprzedaż OnePlus 5 JCC+ Limited Edition rozpocznie się 2 października o godzinie 10:00. Smartfon ma kosztować 559 euro, co sugeruje, że jest to wersja z 8 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, aczkolwiek nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia. Ale raczej wątpię – pamiętając OnePlus 3T colette edition – żeby producent sprzedawał słabszą konfigurację w cenie droższej tylko dlatego, że powstała przy współpracy ze znaną marką modową.

Co ciekawe, tego samego dnia do sprzedaży trafi również specjalna edycja koszulek oraz torby, także stworzona przez projektantów Castelbajac. Później natomiast w sklepach pojawią się też czapka bejsbolówka, kabura na telefon oraz torebka, przypinana do paska.

Jak Wam się podoba OnePlus 5 w takiej odsłonie oraz nowe ciuchy i akcesoria? Ktoś się skusi?

Polecamy również:

Recenzja OnePlus 5 – dajcie już spokój z tym „zabójcą flagowców”

Źródło: OnePlus

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona