Przegapiłeś ostatnią promocję na Honora 8? To właśnie znowu masz okazję wyrwać go w dobrej cenie - Tabletowo.pl

Przegapiłeś ostatnią promocję na Honora 8? To właśnie znowu masz okazję wyrwać go w dobrej cenie

Mimo upływu czasu, Honor 8 wciąż jest świetnym wyborem. W niewygórowanej cenie oferuje bowiem świetną specyfikację, w tym m.in. mocny procesor, 4 GB RAM i bardzo dobry, podwójny aparat główny. W ostatnim czasie pojawiły się dwie promocje na ten model, ale jeśli ktoś do tej pory nie zdecydował się ostatecznie na jego zakup, to właśnie ma kolejną ku temu okazję.

Muszę przyznać, że swego czasu napaliłem się na Honora 8 jak szczerbaty na suchary i byłem na siebie wściekły, kiedy pierwsza (najlepsza) promocja skończyła się akurat w momencie, kiedy podjąłem decyzję o zakupie. Dlatego z uporem maniaka zaglądałem każdego dnia na stronę niemieckiego Amazona licząc, że tak atrakcyjna oferta znowu się pojawi.

Cóż, do tej pory się nie powtórzyła, ale ostatnio sklep znowu obniżył ceny wszystkich trzech wersji kolorystycznych Honora 8 do poziomu, który również skłaniał do zakupu. Wówczas byłem już zdecydowany nabyć smartfon (w niebieskiej, moim zdaniem najładniejszej, obudowie), ale ostatecznie sobie odpuściłem, ponieważ mój wzrok dość niespodziewanie powędrował w stronę innej propozycji, która – po przemyśleniu sprawy – najprawdopodobniej lepiej spełni moje wymagania i oczekiwania.

Mimo wszystko nawyk uporczywego zaglądania na stronę niemieckiego Amazona jakoś mi został i chyba dobrze, gdyż znowu zauważyłem, że sklep ponownie obniżył cenę Honora 8 do 299 euro. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że zawiera ona obowiązujący w Niemczech, 19% podatek – po przejściu do kasy i wybrania dostawy do Polski cena zwiększa się do 309,5 euro, czyli równowartości ~1330 złotych.

Standardowa wysyłka jest darmowa, za przyspieszoną trzeba zapłacić. Miejcie też na uwadze, że w przypadku płatności kartą Wasz bank może naliczyć Wam prowizję od przewalutowania. Z tego, co się orientuję, najczęściej jest to 2% lub 3% wartości całej transakcji. Trzeba też pamiętać, że banki mogą sprzedawać walutę po różnym kursie, jednak ostatecznie nie powinno za całość wyjść więcej niż 1400 złotych.

W oficjalnej polskiej dystrybucji Honor 8 kosztuje 1599 złotych, więc w Waszej kieszeni zostanie 200 złotych. Gwarancję na smartfon będziecie mogli realizować również w polskich serwisach producenta.

Źródło: Amazon

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona