Ważne

Obok TAKIEJ promocji po prostu nie możesz przejść obojętnie. Nigdzie nie kupisz Honora 8 tak tanio

Chociaż Honor 8 doczekał się już bezpośredniego następcy, to wciąż pozostaje bardzo dobrym wyborem dla osób, które szukają wydajnego smartfona ze świetnym aparatem w przystępnej cenie. Aktualnie urządzenie można kupić w Polsce za 1500-1800 złotych, jednak dzięki tej promocji zapłacicie za ten model o wiele mniej.

Honor 8 to bez wątpienia niezwykle udany smartfon. W branży wszyscy żartują sobie, że Huawei chyba nie zdawał sobie sprawy, że stworzył aż tak świetną propozycję. Urządzenia zawiesiło bowiem poprzeczkę w kategorii „stosunek cena-jakość” niezwykle wysoko i jednocześnie zaostrzyło apetyt na przyszłość (czy producentowi udało się sprostać naszym oczekiwaniom – przekonajcie się, czytając >recenzję Honora 9< oraz >porównanie Honora 8 i Honora 9<).

OK, ale wróćmy do Honora 8, bo to on tutaj jest głównym bohaterem. Jak już wspomniałem, udało mi się natrafić na naprawdę świetną promocję, dzięki której smartfon można kupić w niezwykle atrakcyjnej cenie. Niemiecki Amazon sprzedaje go bowiem za zaledwie 279 euro, czyli równowartość ~1200 złotych. Wysyłka jest darmowa. Ewentualnie w przypadku płatności kartą musicie jeszcze doliczyć opłatę za przewalutowanie złotówek na euro – najczęściej jest to 2%-3% wartości całego zakupu, czyli w tym przypadku jakieś 25-35 złotych (a więc grosze).

Promocją objęte są jednak tylko dwie wersje kolorystyczne Honora 8: niebieska i biała. Czarna już nie, a złota i różowa to modele z 64 GB pamięci wewnętrznej.

Honor 8 (fot. Tabletowo.pl)

Nie wiadomo, do kiedy potrwa ta promocja, więc lepiej nie zastanawiać się, tylko od razu zamawiać. Przy okazji też dodam, że sprzedawcą w tym przypadku jest niemiecki Amazon Honor 8 i smartfon objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta. Co najważniejsze – jak powiedział mi dział wsparcia producenta – sprzęt w razie awarii spokojnie można zanieść do polskiego serwisu i zostanie on tam bezpłatnie naprawiony (oczywiście jeżeli usterka nie wynika z winy użytkownika).

Link do oferty znajdziecie w źródle.

Przed zakupem zobacz koniecznie:Recenzja Honora 8

Źródło: Amazon.de

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona