Honor 8 znowu w dobrej promocji, dzięki której można zaoszczędzić kilka stówek - Tabletowo.pl

Honor 8 znowu w dobrej promocji, dzięki której można zaoszczędzić kilka stówek

Nie tak dawno Amazon zorganizował promocję, dzięki której można było wyrwać Honora 8 za ~1200 złotych. I kiedy miałem z niej skorzystać (głupi byłem, że nie zrobiłem tego od razu), to okazało się, że się skończyła. Dlatego ogarnięty żalem z uporem maniaka codziennie zaglądałem na stronę niemieckiego Amazona. I opłacało się, ponieważ dzisiaj zobaczyłem, że cena Honora 8 ponownie została obniżona.

W sumie osobiście najbardziej celowałem w niebieskiego, ale jego cena ani nie drgnęła, tylko ciągle wynosiła 339 euro. Ale – co ciekawe – ceny białej i czarnej wersji (a już szczególnie tej ostatniej) obniżano i podnoszono praktycznie codziennie, lecz nigdy nie spadły one do poziomu, który skłoniłby mnie do napisania podobnego artykułu. Aż do dzisiaj.

Dziś bowiem wszystkie trzy wersje kolorystyczne Honora 8 dostępne są za 299 euro. Niemiecki Amazon wylicza jednak obowiązujący w tym kraju 19% podatek od towarów, a u nas mamy 23% stawkę. Dlatego po przejściu do kasy cena podskakuje do 309,50 euro. Jeżeli ktoś zapłaci kartą płatniczą, to musi doliczyć dodatkowo prowizję za przewalutowanie złotówek na euro – zwykle jest to 2%-3% wartości transakcji.

Koniec końców powinno wyjść około 1400 złotych. I choć jest to o 200 złotych więcej w porównaniu z poprzednią promocją, to i tak jest to jednocześnie mniej również o 200 złotych, jeżeli by chcieć kupić Honora 8 w oficjalnej polskiej dystrybucji. A już szczególnie niebieską wersję kolorystyczną, która jest coraz słabiej dostępna.

Na koniec jeszcze dodam, że kupiony w niemieckim Amazonie Honor 8 jest objęty gwarancją, którą spokojnie uzna również polski serwis. Info pewne, pytałem dla pewności już poprzednim razem samego producenta, żeby mieć pewność co do tego.

A, i jeszcze jedno: lepiej kupujcie od razu, ponieważ nikt nie da Wam gwarancji, że cena jutro znowu nie podskoczy, a nie ma wyraźnie zaznaczone, do kiedy trwa promocja.

Przed zakupem przeczytaj koniecznie:

Recenzja Honora 8 – urządzenia, które mogę Wam polecić

A przy okazji również:

Aplikacja Amazon obsługuje od teraz również język polski

Źródło: Amazon.de

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona