HTC szykuje kolejne trzy nowe smartfony, w tym jednego (dużego) flagowca - Tabletowo.pl
Ważne

HTC szykuje kolejne trzy nowe smartfony, w tym jednego (dużego) flagowca

Chociaż aktualnie nie ma pewności, jaka przyszłość czeka dział mobilny HTC (rozważana jest bowiem jego sprzedaż), to Tajwańczycy cały czas pracują nad nowymi smartfonami. Właśnie pojawiły się informacje na temat trzech nadchodzących nowości.

Na razie jednak nie wiadomo, pod jakimi nazwami zadebiutują one na rynku. Znamy jedynie ich oznaczenia kodowe: Ocean MasterOcean LiteOcean Harmony. Ale można podejrzewać, że będą to kolejni członkowie serii U. Chyba, że HTC zrobi nam kolejną niespodziankę i stworzy zupełnie nową rodzinę produktową. Na szczęście są na to małe szanse, ponieważ Oceanami są również HTC U Ultra i HTC U Play.

Co ciekawe, wraz z nazwami pojawiły się także pierwsze informacje na temat specyfikacji nadchodzących nowości. I tak, HTC Ocean Master ma być kolejnym flagowcem z 6-calowym wyświetlaczemSnapdragonem 8354 GB/6 GB RAM64 GB/128 GB pamięci wewnętrznej oraz aparatami 12 Mpix na tyle i 8 Mpix na przodzie. Poprzednie doniesienia sugerują też obecność wrażliwych na ściskanie ramek, jak w HTC U11.

Drugi ze smartfonów, HTC Ocean Lite, ma z kolei napędzać procesor Qualcomm Snapdragon 630. Na jego pokładzie znajdą się też 5,2-calowy ekran oraz 4 GB RAM64 GB pamięci wewnętrznej. W podobną ilość pamięci operacyjnej i tej, przeznaczonej na pliki użytkownika zostanie wyposażony również ostatni z nadchodzącej trójki, HTC Ocean Harmony. Jednak model ten – jak podaje @zolty26 – będzie dostępny w dwóch wersjach: z 5,2- i 6-calowym wyświetlaczem.

HTC Ocean MasterHTC Ocean Lite podobno zadebiutują w listopadzie, natomiast HTC Ocean Harmony w grudniu.

Polecamy również:

Program Android One się odradza. Swoje propozycje szykują Motorola i HTC

*Na zdjęciu tytułowym HTC U11 (pod linkiem znajdziecie jego recenzję)

Źródło: @corn_chen_, @corn_chen_@zolty26

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona