Ważne

HTC szykuje nie tylko jeden, a aż trzy smartfony z Sense Touch

HTC pod względem finansowym radzi sobie coraz lepiej i wcale nie myśli zwijać się z rynku. Tajwańczycy na przyszły rok szykują coś specjalnego – funkcję Sense Touch, która umożliwia korzystanie z niektórych funkcji smartfona poprzez interakcje z jego ramkami. Podobno w 2017 roku zadebiutują trzy modele w nią wyposażone.

Jak donosi @LlabTooFeR, czyli leakster, który bardzo często dostarczał nam prawdziwych informacji na temat planów produktowych HTC, w przygotowaniu są urządzenia o oznaczeniach kodowych Ocean Master, Ocean Note i Ocean Smart:

Wpis ten może potwierdzać, że HTC rzeczywiście planuje wcielić w życie funkcję Sense Touch. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala obsługiwać smartfon poprzez dotykanie jego ramek. W ten sposób można m.in. zmniejszać/zwiększać głośność lub wywoływać migawkę aparatu. Coś podobnego zastosowała już Nubia w modelach Nubia Z9 i Nubia Z11, ale Tajwańczycy “wnieśli” to na wyższy poziom.

@LlabTooFeR nie podaje żadnych szczegółów na temat wymienionych przez niego urządzeń. Możemy próbować coś się domyślać, ale zapewne jest kwestią kilku-kilkunastu tygodni, aż dotrą do nas kolejne przecieki na ich temat. Wtedy dowiemy się, w co zostały wyposażone poszczególne modele oraz jak będą one wyglądać.

Źródło: @LlabTooFeR przez HTC Source

Komentarze

 • Gość

  Tylko niech nie zapomną wrzucić Snapdragona 400 do któregoś z tych modeli. :D

  • DanSlenders

   Do któregoś?
   Do wszystkich :P

   • Gość

    W sumie fakt, jak szaleć to na całego. :D

  • I†achi

   Teraz nastąpi progress, pora na Snapa 410 :D

   • Gość

    Cała nadzieja w HTC. Tylko czy będzie im się chciało cofać do czasów 2-letniego Desire 620 ze Snapdragonem 410. :D

  • Simon

   Prosze mi tu nie obrazac flagowca snapa 400, htc will find you

   • Gość

    Przywitam ich chlebem i solą. :P Chyba, że podrzucą mi urządzenie ze Snapem 400 to naleję im szklankę coli w ramach gratisu.

 • I dobrze. Byłoby ciekawie, gdyby były to lepszej jakości średniaki pokroju Xperii X – mocne podzespoły za teoretycznie niewielkie pieniądze, choć znając HTC, przywalą za to tyle ile Sony 2600 + ze trzy stówki, bo tak! :D
  W każdym razie, niech coś działają, jakąś małą rewolucję w dotychczasowym stylu bycia, bo z wolna opadają na dno. Nawet Sony zdołało się jakoś wygrzebać…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona