Ważne

Gear S3 trafi do sprzedaży w Europie dopiero 4 listopada

W interesie producentów jest, aby jak najszybciej wprowadzić rynek nowo zaprezentowane nowości. I o ile Samsungowi udało się to w przypadku Galaxy S7, Galaxy S7 Edge i (częściowo) Galaxy Note 7, to już na możliwość kupienia Gear S3 klienci będą musieli poczekać. I to dość długo.

Koreańczycy zaprezentowali swój najnowszy smartwatch 31 sierpnia. W momencie premiery nie podano żadnych terminów, kiedy możemy spodziewać się rozpoczęcia sprzedaży tego urządzenia. Teraz jednak holenderski oddział producenta poinformował, że europejska sprzedaż Gear S3 rozpocznie się 4 listopada.

Oznacza to, że od prezentacji do dnia premiery sprzedażowej upłynie ponad dwa miesiące. To naprawdę dużo. Zwłaszcza, że mówimy tu o smartwatchu – a te, jak wiemy, nie sprzedają się ostatnio najlepiej (chociaż samemu Samsungowi, mimo wszystko, udaje się poprawiać wyniki). Dlatego Koreańczycy także w tym przypadku powinni kuć żelazo, póki gorące.

Do tego Apple zaprezentuje dzisiaj (to znaczy wszystko na to wskazuje) nowego Apple Watcha. A to na pewno wpłynie negatywnie na sprzedaż Gear S3.

Źródło: @Samsung_NL

Komentarze

  • Wytrych

    Chciałem kupić ten zegarek do Note’a 7… Jest szansa że zdążę skompletować te dwie rzeczy do końca listopada… czy to prawda że Note 7 już nie wróci?

    • Tego na razie nie wiadomo, ale jeśli tak dalej pójdzie – może być różnie… Na razie jego produkcja została wstrzymana.

  • Mejson Sztorm

    Pytałem dziś w Samsung Store kiedy? Powiedzieli że przenieśli przedsprzedaż na początek grudnia, a pełną parą ruszą ze sprzedażą dopiero w połowie grudnia.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona