Czekaniu wkrótce nadejdzie kres – konferencja Apple już 7 września

Jeśli podobnie jak ja macie dość przecieków związanych z nadchodzącymi smartfonami Apple lub po prostu nie możecie doczekać się ich premiery, mam dla Was świetną wiadomość. Otóż firma Apple zaczęła rozsyłać zaproszenia na swoją konferencję, a to jest jednoznaczne z faktem, że… poznaliśmy oficjalną datę premiery iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus.

Najnowsza generacja smartfonów Apple ujrzy światło dzienne już 7 września, czyli za nieco ponad tydzień, a konferencja będzie miała miejsce w San Francisco. Podczas jej trwania, poza iPhone’ami, mamy poznać również odświeżony zegarek Apple Watch, co również nie powinno być dla nikogo szczególnym zaskoczeniem, bo o obu urządzeniach mówi się już od wielu tygodni.

Nowa generacja smartfonów Apple ma być jedynie odświeżeniem poprzedniej linii – zarówno w kwestii wzornictwa (tu zmiany mają objąć przede wszystkim usunięcie 3.5 mm jacka audio i lifting linii antenowych), jak i parametrów (lekkie ulepszenia względem iPhone’ów 6S i 6S Plus). Z innych ważniejszych zmian mówi się o tym, że nadchodzące iPhone’y mają być odporne na wodę, ale wydaje się ta informacja grubymi nićmi szyta. Z kolei większy z modeli ma oferować dwa obiektywy aparatu.

Jeśli natomiast weźmiemy pod uwagę Apple Watcha, w jego przypadku zmiany również mają być nieznaczne. W grę wchodzi podobno ulepszenie podzespołów, tym zwiększenie pojemności akumulatora oraz dodanie modułu GPS.

Jakie będą nowe iPhone’y i Apple Watch – przekonamy się już wieczorem 7 września. Czekacie na to wydarzenie?

źródło: theverge

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona