Ważne

Niebieski iPhone 7 na zdjęciach

Niedawno do internetu wyciekły zdjęcia czarnej wersji nadchodzącego iPhone’a. Okazuje się, że Space Black może nie być jedyną kolorystyczną nowością w ofercie Apple.

Wczoraj na Twitterze użytkownika The Malignant pojawiły się zdjęcia pochodzące z serwisu PCOnline.cn. Przedstawiają one działający prototyp nadchodzącego iPhone’a 7 Plus, którego obudowa ma kolor niebieski. Jak widać na zdjęciach, nie będzie to stricte niebieski kolor, a ciemna szarość z niebieskim odcieniem.

Jeszcze większą liczbę zdjęć można znaleźć w chińskim ifeng, które pokazują urządzenie z różnych stron oraz przyrównują je do poprzednika.

bb6c1626cddee0e_size119_w940_h627

Urządzenie przedstawione na zdjęciach w dużej części pokrywa się z informacjami, które docierały do nas wcześniej z innych przecieków. Zgadza się inny układ pasków kryjących pod sobą anteny, podwójny aparat i brak audio jacka, który zastąpiony jest grillem głośnika.

c96a4b4241e08c6_size57_w940_h627

Oczywiście nie można wykluczyć, że zdjęcia są fałszywką, ale prawdopodobieństwo wydaje się być stosunkowo małe. Wszystkiego jednak dowiemy się podczas oficjalnej premiery – a ta już za kilka tygodni.

Źródła: @the_malignantifengBGR

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona