Ważne

Tak zapewne będą wyglądały słuchawki od iPhone’a 7 (wideo)

Jeżeli nie mogliście spać po nocach z powodu nurtujących Was pytań, jak będą wyglądały słuchawki do nowego iPhone’a 7 – mamy świetną wiadomość ;). W internecie właśnie pojawiło się nagranie wideo prezentujące pierwsze oficjalne słuchawki audio ze złączem Lightning.

Obawiam się, że brak wejścia mini-jack na słuchawki może być jednym z gwoździ programu podczas prezentacji iPhone’a 7. Ostatnio już, na premierze iPhone’a 6s, główny nacisk kładziono na nową funkcję 3D Touch. Rzecz ciekawą, czasami nawet przydatną, ale z pewnością nie tak zachwycającą, jak to Tim Cook i jego koledzy przedstawiali.

Jest niemal pewne, że w tym roku kolejnym wydarzeniem będzie usunięcie standardowego wejścia na słuchawki. Apple z pewnością przedstawi to w odpowiedni sposób, podkreślając zalety nowego rozwiązania. Tymczasem możemy zobaczyć wideo, które prezentuje, jak mogą wyglądać nowe słuchawki dołączane do iPhone’a 7. A może Apple zdecyduje się na sprzedaż słuchawek Bluetooth wraz z tegorocznym flagowcem?

Z kolei według innych pogłosek, Apple zamiast słuchawek z nowym złączem, miałby dostarczać do każdego zestawu z iPhonem 7 specjalną przejściówkę. Dzięki temu do nowych iPhone’ów można by podpinać stare słuchawki. Prawdę mówiąc wątpię w takie rozwiązanie – przynajmniej, w to że Apple będzie dołączał przejściówki do iPhone’ów. O tym jednak przekonamy się za miesiąc.

Źródło: 9to5Mac

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona