Ważne

LG V20 będzie pierwszym smartfonem z Androidem 7.0 Nougat. Ale to Nexusy mogą szybciej trafić na rynek

Na oficjalnej stronie Androida umieszczono informację, że LG V20 będzie pierwszym, nowym smartfonem z preinstalowanym Androidem 7.0 Nougat. Pojawiły się jednak głosy, że i tak to tegoroczne Nexusy mogą szybciej trafić na rynek.

Zawsze to Nexusy były pierwszymi smartfonami z najnowszym Androidem. W tym roku jednak wszystko się zmieni, ponieważ to LG V20 otrzyma miano (a w sumie już je nawet uzyskał) premierowego urządzenia z Androidem 7.0 Nougat. Mimo to, niektórzy twierdzą, że i tak to tegoroczne Nexusy szybciej trafią do klientów. Takiego zdania jest David Ruddock z serwisu Android Police:

LG V20 ma zadebiutować 6 września w San Francisco. Nie wiadomo jednak, kiedy producent rozpocznie jego sprzedaż. Jeśli będzie się z tym wstrzymywać zbyt długo (tak, jak w przypadku LG G5), to rzeczywiście tegoroczne Nexusy mogą szybciej trafić do rąk klientów.

Według doniesień, smartfony mają mieć swoją premierę na początku października. Zapewne jeszcze w tym samym dniu, w którym ujrzą światło dzienne, trafią do sklepu Google. Tak więc jest możliwe, że to właśnie one, a nie LG V20, będą pierwszymi, szeroko dostępnymi urządzeniami z Androidem 7.0 Nougat.

Źródło: @RDR0b11

Komentarze

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other

   Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona