Ważne

5,5-calowy Nexus od HTC (Marlin) w AnTuTu

Saifish już dwukrotnie potwierdził swoją specyfikację, więc teraz czas, aby to samo zrobił Marlin. Smartfon dostrzeżono właśnie w AnTuTu i cóż tu dużo mówić, zapowiada się naprawdę mocny sprzęt.

Większy z tegorocznych Nexusów ma zostać wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz (podobno AMOLED) o rozdzielczości QHD (1440×2560, ppi=534), czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820 z układem graficznym Adreno 530, 4GB RAM, 32GB pamięci wewnętrznej (w wariancie podstawowym), aparat główny 13 Mpix (tutaj może być błąd, ponieważ dotychczas mówiło się o 12 Mpix) oraz kamerkę 8 Mpix na przodzie. Całość ma oczywiście pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat.

HTC Nexus (Marlin) w AnTuTu

HTC Nexus (Marlin) w AnTuTu

Niewiadomą pozostaje natomiast ostateczny wygląd Marlina. Z jednej strony mówi się, że oba tegoroczne Nexusy będą pod względem designu identyczne. Inni natomiast przekonują, że większy smartfon ma dużo zaczerpnąć z flagowego HTC 10. Niestety, na razie nie możemy ze 100% pewnością stwierdzić, która wersja jest prawdziwa.

Do premiery urządzeń pozostaje jednak jeszcze kilka tygodni, więc prawdopodobnie w międzyczasie zdąży pojawić się co najmniej kilka nowych przecieków na ich temat i być może wszystko stanie się jasne jeszcze przed ich oficjalnym debiutem.

Źródło: Weibo przez @stagueve

Komentarze

Przeczytaj następny wpis

3 września Meizu zaprezentuje kolejnego flagowca

Smartfon może mieć obustronnie zakrzywiony ekran, Exynosa 8890 i podwójny aparat główny

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona