Samsung udostępnił Game Launcher dla flagowców z 2015 roku

Podczas prezentacji nowych flagowców w 2016 roku, Samsung pokazał również aplikację Game Launcher. Jest to folder gromadzący wszystkie zainstalowane gry na urządzeniu, ale nie tylko. Oferuje przede wszystkim wbudowany interfejs w grach, który pomaga i rozbudowuje możliwości mobilnego grania.

Game Laucher oraz wbudowany w niego Game Tools pozwalają nam, między innymi, na oszczędzanie energii, blokadę klawiszy, nagrywanie rozgrywki czy też wyłączenie powiadomień podczas grania.

Do tej pory rozwiązanie to było dostępne tylko dla Galaxy S7, Galaxy S7 Edge i zaprezentowanego niedawno Galaxy Note 7. Jednak Samsung zdecydował się udostępnić to rozwiązanie dla flagowców z 2015 roku, czyli Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge+ oraz Galaxy Note 5.

Użytkownicy wymienionych smartfonów mogą pobrać aplikację ze sklepu Galaxy Apps, preinstalowanego w urządzeniach Samsunga.

Więcej o samym Game Tools pisała Kasia w artykule dotyczącym smaczków w oprogramowaniu Galaxy S7.

źródło: phonearena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na powiadomienia@tabletowo.pl.

Komentarze

Tabletowo.pl
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona