Ważne

Samsung do końca roku może sprzedać 12 milionów sztuk Galaxy Note 7

Wczoraj Samsung zaprezentował Galaxy Note 7 i jeszcze długo nie ucichną echa zachwytu nad tym modelem. Nie da się ukryć – Koreańczycy wpakowali do niego mnóstwo bajerów i ze 100% pewnością można powiedzieć, że naprawdę jest to najlepsza propozycja w portfolio producenta. Zdaniem analityków nawet wysoka cena nie przekreśli sukcesu rynkowego tego urządzenia.

Według prognoz, Samsung do końca 2016 roku może sprzedać nawet 12 milionów egzemplarzy Galaxy Note 7. To świetny wynik, ponieważ smartfon będzie dużo droższy od flagowych Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge – szacuje się, że w Polsce przyjdzie klientom za niego zapłacić około 4000 złotych.

Najlepszym okresem dla Galaxy Note 7 mogą okazać się pierwsze 2-3 tygodnie dostępności (przedsprzedaż ma wystartować 19 sierpnia). Później bowiem, na początku września, Apple zaprezentuje nowe iPhone’y i wszyscy zwrócą swoje oczy właśnie na nie. A jak pokazuje doświadczenie, to trudna konkurencja dla Samsunga. Również z tego względu postanowiono ostatnio przesunąć premierę nowych Notatników o miesiąc wcześniej.

Warto też pamiętać, że przed nami jeszcze premiera Huawei Mate 9, a to również zawsze świetny sprzęt. Galaxy Note 7 będzie musiał się więc zmierzyć z konkurentami, chociaż pod względem specyfikacji i tak wypadnie od nich lepiej.

Źródło: The Korea Herald

Komentarze

 • anemusek

  Jak sprzeda tyle to porozmawiamy.

  • The_Ecki

   To jest sztuczne pompowanie hype na telefony Samsung.

 • LCD

  Kurde z wyglądu średnio mi się podoba (wolę Note 3 i 4 jeśli chodzi o wygląd), ale muszę przyznać żeby chyba za rok będzie trzeba przejść na nowego Note z mojej czwórki. Nie ma rewolucji a do tego wykastrowali kilka funkcjonalności (wymienna bateria, port IRDA) ale ma pewne rzeczy, które się przydają (wodoodporność, lepszy aparat z przodu i z tyłu). Najwyżej na tył pójdzie jakaś naklejka albo telefon i tak trafi do etui aby chronić to szkło. Chyba, że Samsung przy Note 8 w końcu zrobi to porządnie i wrócą wszystkie fajne funkcje.

 • W temacie

  I niech sprzeda nawet 20 mln. Note jest chyba zawsze the best… Miałem note 4 półtora roku i był ekstra, wymieniłem na G5 i żałuje, a p9 jeszcze gorszy… biorę Note 7:)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona